Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
11

طراحی سایت های مشکی و تاثیر آن بر کاربران

طراحی سایت های مشکی و تاثیر آن بر کاربران

با توجه به روانشناشی رنگ ، رنگ سیاه و سفید با رمز و راز و همچنین ظرافت و قدرت همراه است . این امر می تواند طیف گسترده ای از احساسات و عواطف را پوشش دهد البته هم می تواند نماد احساسات و عواطف بد باشد و هم احساسات خوب را پوشش دهد . همین امر باعث شده است در زمینه های مختلف طراحی سایت مورد استفاده قرار گیرد، امروز ما قصد داریم به رنگ سیاه و تاثیر آن بر روی سایت بپردازیم . وقتی طراحان سایت از این رنگ در سایت بهره می برند در وهله اول می خواهند تاثیر قدرت این رنگ را در سایت به کاربران نمایش دهند این امر باعث می شود که محصولات و خدمات سایت غنی تر جلوه کند و اعتماد کاربران را به خود جلب نماید . با این رنگ طراح می تواند یک تایپوگرافی قوی ، یک انیمیشن انتزاعی با تکنولوژی پیشرفته ، یک رنگ تطبیق داده شده با رنگ دیگر و ظرافت های مورد نظر در المان های سایت را طراحی نماید و به طور چشمگیری باعث بهبود ظاهر و احساس کاربران نسبت به سایت شود . ما در این قسمت می خواهیم به برخی از نمونه های منحصر به فرد که با این رنگ به طراحی سایت پرداخته اند را نشان دهیم .

توماس ریتم نمونه اولیه یک سایت با رنگ مشکی

این سایت یکی از سایت های شخصی فوق العاده طراحی شده با رنگ مشکی می باشد ، در این سایت رنگ مشکی قالب بر تمامی رنگ های می باشد و به سایت یک روحیه و اعتماد بیش از حد داده است همچنین متن سفید آن همه کاربران را مجبور می کند که توجه خاصی به متن داشته باشند .


Roidna

ترکیب رنگ مشکی این سایت با چند رنگ که جزء رنگ های شاد و چشم انداز می باشد باعث شده است نقاط مختلف این سایت مورد توجه کاربران هنگام نمایش آن شود . عناصر سبز این سایت مانند لوگو ، شعار سایت ، لینک تماس و بخشی از یک تصویر اصلی در مقایسه با پس زمینه سیاه و سفید ، به طور طبیعی چشم ها را به موارد فوق خیره می کند .


This Was My Best

یک طرح هنری در این سایت به خوبی نمایان می شود از دادن نوعی حالت متن در گوشه سمت چپ این سایت تا رنگ سفیدی که برای متن مورد نظر در وسط این سایت قرار دارد نشان می دهد که این سایت به صورت طراحی هنری در نظر گرفته شده است.


Brio

این سایت با رنگ مشکی و تصاویری که به صورت زیبا در قسمت های مناسب سایت قرار دارد این نکته را مورد توجه قرار می دهد که نه تنها متن های سفید در پس زمینه با رنگ مشکی بسیار خوب نمایان می شود بلکه تصاویر نیز می تواند با این رنگ یک سایت جذابی را ایجاد نمایند همچنین دکمه های مورد نظر نیز با این پس زمینه همخوانی داشته است و متن سفید بالای آن ها نیز اطلاعات کوتاه و اهداف سایت را به کاربران توضیح می دهد .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (268)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2148


  • طراحی سایت های مشکی و تاثیر آن بر کاربران