Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
11

چگونه یادگیری طراحی را در وجود خودمان بیدار کنیم

چگونه یادگیری طراحی را در وجود خودمان بیدار کنیم

با پیشرفته شدن و استفاده روز افزون از سایت ، طراحی آن ها نیز هر روز دست خوش تغییرات و تحولات بزرگ می شود برای همین نیاز است که طراحان هر روز مطالب و روش های مختلفی از طراحی را فرا بگیرند تا بتوانند با تکنولوژی ها و روش های نوین آشنا باشند و در هنگام طراحی سایت از آن ها بهرمند شوند . ما در این مقاله قصد داریم روش های نوین و متفاوتی را از یادگیری در طراحی که توسط متخصصان طراحی گفته شده است را بیان نماییم .

نمایش هر روز

ایجاد عادت یادگیری و نمایش طرح های مختلف از سایت های که تم ها و یا طرح های زیبا و با تکنولوژی روز را قرار می دهد یک روش عملی و سریع می باشد که توسط هر طراح حرفه ای هر روزه انجام می شود این کار باعث می شود نه تنها روش های نوین را به صورت عملی مشاهده کنید بلکه متوجه شوید رقیب شما از چه طراح های برای چه کسب و کاری استفاده می کند .


تمرین

هر روز بخشی از زمان خود را به تمرین کردن اختصاص دهید در واقع این وقت باید جزء شغل و کار شما محسوب شود هر روز حداقل 60 دقیقه را به تمرین روش های نویسن طراحی در سایت معطوف کنید چرا که در ماه 1800 دقیقه توانسته اید تمرین داشته باشید که این باعث بالا رفتن مهارت شما در امر یادگیری و طراحی می شود . به گفته جیمز پاک ، شاید همین 60 دقیقه در روز چیز زیادی نباشد ولی در سال باعث تاثیر بسیار زیادی در مهارت یک فرد برای کار کردن با روش های نوین طراحی خواهد شد .

قانون پارتو ( قانون 80 ، 20 )

اصل پارتو (80  ،20 ) بیان می کند که بسیاری از رویدادها تقریبا 80 درصد از اثرات ناشی از 20 درصد علل می باشد ، همانند یادگیری که شاید در ابتدا زمان کمی باشد ولی شما را به این زودی ها در زمینه طراحی روش ها جدید ماهر ننماید ولی بعد از مدتی و صرف وقت و انرژی و تمرکز بر روی آن ها می توانید به مهارت های بالای برسید بنابراین 20 درصد که باعث می شود 80 درصد کارها از آن ناشی شود را فراموش نکنید ، این 20 درصد در این مورد همان یادگیری است .


عادت یادگیری را در خود به وجود آورید

برای ایجاد یک عادت شما نیاز به برنامه ریزی و در کنار آن روش های تنبیهی و پاداش دارید . در واقع باید علاوه بر برنامه ریزی روش های برای تنبیه خود برای نرسدن به برنامه ای که طراحی کرده اید و یا پاداش برای کارهای که انجام داده اید را نیز در دستور کار خود داشته باشید تا روال یادگیری برای شما کسل آور نشود تا بتوانید آن را همیشه با خود داشته باشید .


با چالش ها روبرو شوید

یک چالش در طراحی را انتخاب کن و زمانی را هر روزه برای برطرف کردن این چالش اختصاص بده ، این کار باعث می شود که شما بعد از مدتی و پس از حل کردن چالش و یا چالش ها اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید و به یادگیری خود ادامه دهید . نگران آنچه که می خواهید یادبگیرید نباشید تنها مدت زمان و به نتایج آن فکر کنید و کار را شروع کنید و با خود بگویید که مطمئن هستید در برطرف کردن چالش موفق می شوید و این جمله را در طول برطرف کردن چالش بارها در ذهن خود تکرار نمایید .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (249)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2149


  • چگونه یادگیری طراحی را در وجود خودمان بیدار کنیم