Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
12

سایت ها با طراحی دو ستونی

سایت ها با طراحی دو ستونی

همیشه در طراحی سایت ، طراح می خواهد ابتدا لایه بندی یک سایت را تعیین نماید چرا که تهیه لایه بندی باعث شکل گیری و قرار گرفتن المان های سایت می شود و چیدمان سایت را تشکیل می دهد . بنابراین تعداد و نحوه طراحی لایه بندی بسیار در طراحی سایت مهم می باشد چرا که شکل آینده سایت را ایجاد می کند . ما در اینجا قصد داریم نحوه شکل گیری لایه بندی سایت به صورت دو ستونی را به شما نشان دهیم همچنین نمونه های زیبایی از این نوع لایه بندی را برای شما توضیح دهیم .

Masi Tupungato

در این سایت صفحه به دو قسمت مساوی تقسیم شده اند که هر قسمت آن با طرح های طبیعت تزیین شده اند حتی در قسمت سمت چپ این سایت خود ستون به زیبایی به سه قسمت مساوی تقسیم شده اند . مه اهداف سایت را به زیبای پوشش می دهند و به کاربر بدو انکه ان را سردرگم کند تمامی موارد مورد نیازی که کاربر بدان نیاز دارد را نشان می دهد .


Studio Meta

در این سایت ، محتوا به دو قسمت مساوی تقسیم می شود و تصاویر در سمت چپ و متن در سمت راست قرار می گیرد و باعث شده است اهداف به راحتی به مخاطب القا شود همچنین منو آن در وسط سایت قرار دارد که به کاربر این امکان را می دهد که اگر نیاز دارد به صفحه دیگر مورد نظر خود برود .


Portfolio of Cihat Turhan

این نمونه سایت های است که امروزه بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد بدین ترتیب که هنگامی که شما در حال کد زدن هستید می توانید به صورت زنده نتیجه کد را در قسمت کناری ببینید و بدین ترتیب می توانید به راحتی خطاهای را به راحتی شناسایی کرد.


Wreck’s Valentines

این سایت مخصوص روز ولنتاین می باشد از آنجا که روز ولنتاین شامل دو نفر می باشد این سایت نیز به دو قسمت خود را تقسیم شده کرده است  همچنین در حالی که قسمت سمت چپ ثابت می باشد قسمت سمت راست  با استفاده از یک اسلایدر می تواند محصولات این روز خاص را به کاربران به شکل زیبا نمایش دهد .

نمونه های دیگری نیز در زیر مشاهده می کنید که می توانید در طراحی سایت مورد استفاده قرار دهید .

تعداد امتيازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (171)
کد خبر: 2155


  • سایت ها با طراحی دو ستونی