Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
12

برترین سایت های زیبا در کشور استرالیا

برترین سایت های زیبا در کشور استرالیا

همیشه طراحان نیاز دارند الگوهای زیبایی را ببینند تا بتوانند از آنها ایده های مناسب خود را برای طراحی سایت بگیرند طراحان و متخصصان استرالیای همیشه جزء بهترین طراحان سایت بوده اند بنابراین دیدن طراح های آنها می تواند به طراحان و متخصصان کمک نماید همچنین هنر اروپای غربی نیز به دلیل مهاجرت هنرمندان به این سرزمین انتقال یافته است .  ما در این مقاله قصد داریم برخی از نمونه های زیبا و جذاب سایت های استرالیا را به شما نمایش دهیم .

Haigh and Hastings

این سایت دارای صفحه اول به عنوان صفحه فرود می باشد تقسیم کردن صفحه به بخش های مختلف و قرار دادن تصاویر جذاب که اهداف سایت را هدایت می کند می تواند همیشه بهترین تعامل را بین سایت و کاربران برقرار نماید . همچنین نوع رنگ بندی و تضاد بین هر بخش باعث شده است یک تجربه کاربری منحصر به فردی برای مخازبین سایت ایجاد شود.


Twofold

در این سایت فضای سفید مورد توجه طراح سایت بوده است و توانسته است آن را به بهترین شیوه مورد استفاده قرار دهد در واقع طراح می خواهد یک ظاهر پیچیده را به سهولت به نمایش در آورد . تصویری از یک ماشین لوکس در یک محیط و نور رنگی و تایپوگرافی ظریف به همراه قرار گرفتن برند در گوشه سمت چپ سایت می تواند کاربران را بیشتر از بیش به خود جذب نماید .


The Smokehaus

این سایت یک طراحی زیبا و ظریف از محصولات خود با استفاده از یک تصویر بزرگ در وسط سایت که مربوط به مواد غذایی شرکت می باشد را ترسیم کرده است ، ترکیب رنگ ها و تصویر به همراه لوگو مناسب باعث یک صفحه فرود عالی برای نمایش محصولات و جذب بیشتر مخاطبان شده است .


View 9

این سایت از یک تایپوگرافی مناسب از نماد استرالیا که کانگورو می باشد استفاده کرده است بنابراین باید طراحان بدانند می تواند نماد و یا برند سایت و شرکت خود را به صورت زیبا با یک تایپوگرافی مناسب به مخاطبین نشان دهند در این سایت کانگورو نماد استرالیا به وضوح مشاهده می شود و هر شخصی که از سایت دیدن می کند می داند این سایت متعلق به کشور استرالیا می باشد .


Bellroy

این سایت احساس متفاوتی از ظرافت و کیفیت بالا را ارائه می دهد ، تصویری هنرمندانه که در وسط سایت قرار دارد با حرکت ظریف و استفاده از کیف پول شیک که مخاطب را به خود جذب می کند همه و همه به جذب مخاطبان بیشتر کمک می کند


تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (258)
کد خبر: 2157


  • برترین سایت های زیبا در کشور استرالیا