Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
13

کارت های کسب و کار مجازی جایگزین کارت های واقعی

کارت های کسب و کار مجازی جایگزین کارت های واقعی

کارت کسب و کار یک روش رایج برای نشان دادن قابلیت های سایت ، شرکت و یا شخص مورد نظر می باشد که در جلسات رد و بدل می شود حال در دنیای مجازی نیز مانند تمامی المان ها که به فضای مجازی راه یافته اند کارت مجازی نیز به این دنیای خارق العاده راه یافته است . از طریق کارت مجازی هر شخص و یا سایتی می تواند مشتریان بالقوه ای را به خود جذب نماید و نمونه کارهای خود را به صورت مختصر نشان دهد . علاوه بر این کارت های مجازی هویت طراحی را برای مشتریان نیز نشان می دهد هر چه این کارت ها بهتر و با طراحی جذاب همراه باشد اشخاص را ترغیب می کنند تا سایت مورد نظر را تماشا کنند . کارت های مجازی شیک می توانند از پوسته سایت هنگامی که طراحی سایت انجام می شود ، اقتباس شده باشد تا یک نوع هماهنگی و همسازی بین آن و سایت وجود داشته باشد . قالب های HTML برای کارت های مجازی (Vcard) باعث می شود هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی انجام شود . همچنین برای این کار نیز سایت های درست شده اند که هر شخص و یا شرکت می تواند تمپلیت رایگان و یا پولی آن را با مبلغ کم خریداری کنند و سپس یک سفارش سازی مورد نظر خود را اعمال نماید این کار باعث می شود که کل کار در مدت کمتر از یک روز انجام شود بهتر است هنگامی این کار انجام شود که طراحی سایت شرکت و یا شخص تمام شده باشد تا بتوان با خیال راحت و برای هماهنگی بهتر بین آن دو این کار صورت گیرد . همچنین در بیشتر کارت های مجازی (Vcard) قسمتی از آن شامل نام سایت ، اهداف سایت ، نمونه کارها سایت و توضیحاتی در مورد اعضای آن داده می شود اینکه هر کدام از بخش ها به چه صورت ایجاد شود تا بتواند مخاطبان بیشتری را به خود جذب نماید بسته به طراح آن دارد و مواردی که بیشتر مورد توجه شرکت و یا شخص می باشد . برخی از کارت های مجازی را در این قسمت مشاهده خواهیم کرد :

Next vCard

کارت Next vCard را می توان به یک نمونه کار شخصی منحصر به فرد اختصاص داد که با تکنولوژی های روز طراحی شده است و شامل ویژگی های زیر می باشد

·         استفاده از منو کشوی؛

·         نمونه کارها با گزینه فیلتر

·         بخش رزومه

·         شناور بودن منو

·         آیکون های اجتماعی

·         نقشه گوگل


Dark UI

این کارت مجازی نوعی کارت ریسپانسیو می باشد که کاربران را با رنگ زیبای خود جذب می نماید استفاده از آخرین تکنولوژی های HTML5 و CSS3 باعث می شود قابلیت های بیشتری در این کارت وجود داشته باشد که برخی از آنها شامل موارد زیر می باشد :

·         چهار طرح رنگ مختلف به علاوه یک پیش فرض که نشان دهنده احساس مناسب کسب و کار است

·         نشان دادن آخرین پست شبکه های اجتماعی شخص و یا شرکت

·         فرم تماس ساده با اعتبار حیاتی و بازخورد اضافی به کاربر

·         زبانه های متعدد

·         فونت گوگل و گوگل آنا لیز                                        


برخی دیگر از کارت های مجازی نیز شامل موارد زیر می باشد .تعداد امتيازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (257)
کد خبر: 2164


  • کارت های کسب و کار مجازی جایگزین کارت های واقعی