Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
13

نکاتی برای نمونه سازی اولیه طراحی سایت در فتوشاپ

نکاتی برای نمونه سازی اولیه طراحی سایت در فتوشاپ

هنگامی که فتوشاپ پشتیبانی از Artboard را به ویژگی های خود اضافه کرد بسیاری از طراحان که از ابزارهای دیگر برای نمونه سازی اولیه طراحی سایت استفاده می کردند به فتوشاپ رو آوردند و این نرم افزار پیش از پیش مورد استفاده طراحان قرار گرفت . همچنین مواردی وجود دارد که باید طراحان برای کار با این نرم افزار مورد توجه قرار دهند تا مراحل طراحی  به سادگی انجام شود.

حرکت بین artboards

اکنون که در نرم افزار فتوشاپ دارای سند های مختلف می باشید باید راهی برای پرش بین سندها با سرت مناسب پیدا کنید با کلیک بر روی قسمت option می توانید این کار را به آسانی انجام دهید .


گسترش دادن یک لایه و دیددن زیر لایه های آن


در حالی که یک لایه می تواند شامل المان های متعددی باشد و شاید طراح برای منظور خاصی بخواهد آن المان ها را به یکباره مشاهده نماید تا درک درستی از طراحی خود داشته باشد این کار بسیار موثر می باشد که در فتوشاپ به راحتی می توان آن کار را انجام داد .

ایجاد گروه های artboard

می توان سندها را در گروه های artboard قرار داد شکل زیر این کار را نشان می دهد که به راحتی می تواند توسط طراح هنگام طراحی انجام دهد .


سرعت تبدیل Artboards به PNG

اینکه بتوان بعد از طراحی به سرعت آن را تبدیل به فرمت مورد نظر خود برای مراحل بعدی طراحی سایت انجام داد بسیار مهم می باشد برای همین نرم افزار فتوشاپ امکاناتی برای export کردن فرمت های مختلف قرار داده است تا طراحان بتوانند به راحتی این کار را انجام دهند .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (271)
کد خبر: 2166


  • نکاتی برای نمونه سازی اولیه طراحی سایت در فتوشاپ