Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
14

چگونه می توان یک طراحی ایمیل انجام داد

چگونه می توان یک طراحی ایمیل انجام داد

طراحی ایمیل برای ایجاد کسب و کار آنلاین لازم و ضروری است چرا که بر طبق آمارهای گرفته شده از کاربران سراسر جهان بیشتر آنها حتی با روی کارآمدن شبکه های اجتماعی و موارد دیگری که می توانند با یکدیگر به صحبت و تبادل اطلاعات در فضای مجازی بپردازند بار دیگر از ایمیل برای موارد خود مانند ایمیل به شرکت ها و یا بررسی خبرنامه های مورد نظر خود و... هر روزه استفاده می نمایند . همچنین یک طراحی ایمیل مناسب به مشتریان سایت باعث می شود کاربران آن ایمیل را برای دوستان و نزدیکان خود ایمیل نماید بنابراین نقش طراحی یک ایمیل زیبا و جذاب همیشه یکی از چالش های کسب و کار آنلاین بوده است .


برخی از توصیه های که باید هنگام طراحی یک ایمیل به آن توجه شود شامل وارد زیر می باشد :

·         آن را ساده طراحی کنیم

·         لینک ها و دکمه های CTA به خوبی نمایان باشد

·         طراحی باید به صورت ریسپانسیو صورت گیرد که با تمامی دیوایس ها قابل نمایش باشد

·         رنگ های به کار برده شده باید با سایت مطابقت داشته باشد

·         طراحی ایمیل سایت باید با برند سایت مطابقت داشته باشد

·         از HTML برای ایمیل، به جای تعداد زیادی از تصاویر استفاده کنید. این موجب بهبود زمان بارگذاری و استفاده کلی از ایمیل خواهد شد.

·         قبل از ارسال چند نمونه جهت تست انجام داده و آن را در گوشی های هوشمند نمایش دهید تا مطمئن شوید در تمامی دیوایس های به درستی دیده شود .

ابزارهای زیادی برای تست کردن طراحی ایمیل وجود دارند که باید طراح پس از طراحی ایمیل از آنها استفاده کنند از جمله ابزارهای مشهور Litmus و Email on Acid می باشند . این نکته را همشه به یاد داشته باشید که طراحی ایمیل باید بعد از طراحی سایت صورت گیرد چرا که باید رنگ سایت ، برند مورد استفاده و لینک ها سایت به طور کامل مشخص شود تا بتوان از آن ها در طراحی ایمیل ارسالی برای کاربران سایت استفاده نمود.

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (279)
کد خبر: 2168


  • چگونه می توان یک طراحی ایمیل انجام داد