Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
14

چند افکت زیبا بر روی متن در سایت

چند افکت زیبا بر روی متن در سایت

توجه کردن به متن یک سایت همیشه باعث می شود مخاطبان سایت بیشتر شود چرا که محتوا یک سایت هرچقدر غنی تر و شفاف تر باشند مخاطبان بیشتری را به خود جذب می کنند ، درست است تصاویر باعث جذب کاربران از طریق زیبای بصری می شود اما متن هست که کاربران را جذب خواندن و ماندن در سایت می کند. بنابراین اینکه متن به چه صورت در سایت دیده شود همیشه جزء چالش های طراحی سایت برای طراحان بوده است در زمان های گذشته به از نرم افزار های مانند فتوشاپ برای ایجاد یک فونت و یا به کاربردن یک افکت در متن استفاده می شد اما با آمدن تکنولوژی CSS3 که هم از لحاظ سبکی و هم از لحاظ کارایی در این مورد بهتر عمل می کند طراحان روز به روز به استفاده این مورد در متن های سایت دست زده اند . انعطاف پذیری و کنترل هر بخش متن از دیگر ویژگی های CSS3 می باشد که آن را از تمامی نرم افزار ها و یا تکنولوژی ها در زمینه متن سایت متمایز کرده است . ما در اینجا می خواهیم چند نمونه از این ویژگی را در متن برای شما بیان نماییم .

CSS3 Text Effect Tutorials and Experiments

طراحان مانند هنرمندان دوست دارند از سایه در متن استفاده نمایند بخصوص برای عناوین یک مقاله  ما این ویژگی در CSS3 می توان بر روی متن ها سایه های مورد در نظر خود را به سادگی اعمال کرد .


Cool Anaglyphic Text Effect with CSS

اگر بخواهید هنگام وارد کردن متن یک اثر کوچک و نه بزرگ در متن های یک صفحه سایت و یا یک جمله در مقاله سایت قرار داد این ویژگی از CSS3 برای اینکار بسیار مفید به نظر می رسد .


ایجاد تایپوگرافی با CSS3

تایپوگرافی همیشه مبحث بسیار پر چالش هر طراحی سایت بوده است برای همین بسیاری از تکنولوژی ها و روش های نوین برای برطرف کردن این مبحث هر روز ابداع می شوند . همچنین CSS3 برای برطرف کردن این مشکل می تواند نقش حیاتی خود را با توجه به ویژگی های که ابداع کنندگان CSS3 در آن به وجود آورده اند ایفا کند .


اثر نور متن نئون

اثر نور همشه ذهن مخاطب را فعال کرده است به طوری که کاربران دوست دارند آن نور را دنبال نمایند یک طراح حرفه ای از این موقعیت استفاده می کند و کلمه و یا کلماتی که برای آن در سایت مهم و حیاتی می باشد را با استفاده از ویژگی های که CSS3 در اختیار آن می گذارد طراحی کرده و مورد استفاده قرار می دهد همچنین می توان از لینک های متنی نیز که نقش خوبی در CTA استفاده میکنند نیز با این ویژگی طراحی کرد و تبدیل آنها را بالا برد .


ایجاد یک طرح پوستری دیجیتال با CSS3

زیبای یک پوستر به متن درون آن پوستر بستگی دارد این امر را طراحان خوب می دانند و برای همین از ویژگی های بسیار زیبای CSS3 در این امر استفاده می کنند همچنین استفاده از CSS3 باعث می شود پوستر قرار داده شده در سایت سبک تر و کم حجم تر شود که باعث می شود لود صفحه سریعتر انجام شود .

تعداد امتيازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (289)
کد خبر: 2173


  • چند افکت زیبا بر روی متن در سایت