Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
14

چند استارتاپ جهان در سال های پیش و کنونی

چند استارتاپ جهان در سال های پیش و کنونی

همیشه استارتاپ ها شامل یک مدل کسب و کار فوق العاده جالب برای کارکنان و جاه طلبی تیم های استارتاپی برای رسیدن به موفقیت با استفاده از ایده های عالی می باشند . در استارتاپ ها علاوه بر دقت در طراحی و توسعه ، مهم سرعت انجام کار نیز می باشد ولی چیزی که از همه برجسته می باشد تاکید زیاد بر طراحی سایت و طراحی محصول و یا خدمات به بهترین نحو است چرا که این تیم ها استارتاپی درک کرده اند که این دو عامل به صورت مستقیم بر روی هد ف که همان بالابردن کسب وکار ایده آنها در فضای مجازی می باشد رابط مستقیم می گذارد . لیستی از برخی استارتاپ های برجسته را در این قسمت مشاهده خواهیم کرد تا با نزدیک بر این نوع کسب وکار آنلاین نیز آشنا شویم.

Exposure : اگر طرفدار عکاسی و داستان سرایی هستید این سایت شما را جذب خواهد کرد . این استارتاپ دارای فرم های عمس و تصاویر از داستان های باورنکردنی مردم در سراسر جهان دارند . در واقع این سایت براساس تصاویری که کاربران سایت در اکانت مربوط به خود در این سایت قرار می دهند و متنی که می گذارند قابل مشاهده توسط کاربران می باشند و حتی می توان به آنها امتیاز نیز داد و آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.


Nobly : یک برنامه اجتماعی می باشد که تلاش می کند افادی را که مایل به انجام کارهای خوب هستند به همدیگر لینک کند . تصویر اول صفحه اصلی سایت که نمایانگر قهرمانان می باشد بسیار چشم نواز می باشد ، آرم بالای آن نیز بسیار خوب طراحی شده است و در قسمت پایین می توانید لینک برنامه را از گوگل پلی و یا اپ استور دریافت نمایید در آخر نیز با فلشی که در پایین آن قرار دارد می توانید اطلاعات تکمیلی برنامه را به طور کامل با مستندات بخوانید.


Fernway : یک منبع مسافرتی برای افرادی است که می خواهند مکان های جدید و تجربیات جدیدی را کشف نمایند . این یک ایده خوب برای جذب بسیاری از مردم می باشند که می خواهند سفرهای مختلفی در طول یک سال انجام دهد همچنین این ایده باعث می شود که کاربران نظرات خود را بابت سفر خود به مناطق مختلف جهان ارائه نمایند .

Assembly: یک مجموعه آنلاین است که در آن سازندگان همه زیمنه های مانند طراحان سایت ، توسعه دهندگان ، بازاریاب ها و غیره با همدیگر به تبادل اطلاعات می پردازیند و حتی با یکدیگر تشکیل یک پروژه مشترک و یا درخواست پروژه را به همدیگر اعلان می نمایند . این استارتاپ باعث شده است بسیاری از اشخاص متخصص در زمینه های گوناگون بتوانند در این سایت با یکدیگر ملاقات کرده و همدیگر را بهتر بشناسند و پروژه های مشترک بزرگی را ایجاد نمایند .


تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (238)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2175


  • چند استارتاپ جهان در سال های پیش و کنونی