Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
15

ارزیابی آموزش طراحی سایت ، بهترین راه یادگیری چیست ؟

ارزیابی آموزش طراحی سایت ، بهترین راه یادگیری چیست ؟

جهان و تکنولوژی روز به روز در حال تغییرات می باشد از همین رو طراحی سایت نیز با تکنولوژی های متعددی روبرو شده است این باعث می شود نحوه یادگیری و آموزش طراحی نیز دستخوش تغییرات شود . حال سوال مطرح می شود بهترین راه برای یادگیری طراحی سایت کدام است ؟ در این مقاله ما می خواهیم شیوه ها و روش های محبوب برای طراحی را بیان نماییم همچنین سعی می کنیم مزایا و معایب هر روش یادگیری را نیز توضیح دهیم .

دانشگاه

ار آنجا که رونق اینترنت و فناوری اطلاعات هر روز بیشتر می شود افزایش تقاضا برای نیروهای متخصص انسانی نیز بیشتر شده است و بسیاری از دانشگاها با رشته های مختلف در این زمینه شروع به تحقیقات مناسبی برای هر قمست از سایت مانند مباحث تجارت الکترونیم ، رابط کاربری ، تجربه کاربری و ... کرده اند . همچنین اصول روانشناسی رنگ و مواردی دیگر بخشی از رشته های است که در دانشگاه تدریس می شود . اما واقعیت این است که نمی توان صد در صد اطمینان داشت که فقط رفتن به دانشگاه نیازهای یک شخص را به عنوان یک متخصص برطرف می کند چرا که بسیاری از متخصصان با آموزش های آنلاین و نرفتن به دانشگاه توانسته اند کسب و کار بزرگی در فضای مجازی در جهان برای خود داشته باشند . در آمریکا تقریبا از هر 10 نفر فارغ التحصیل تنها 6 نفر از آن در رشته خود مشغول به کار می باشند.


دوره های آنلاین

بسیاری از اشخاص به دلیل هزینه های بالای که دانشگاه دارد و زمان زیادی را که صرف تحصیل می کنند از دانشگاه دل خوشی ندارند آنها می خواهند با زمان کمتر موارد مورد نیاز خود را فرا گرفته و وارد بازار کسب و کار مجازی شوند بخصوص در طراحی سایت که این اتفاق بیشتر به چشم می خورد . تقریبا همه اشخاص می توانند بدون گذراندن درسی به یادگیری پایه ای طراحی تکنولوژی های اولیه مانند HTML و CSS بپردازند . اما باید این را فراموش نکرد که دوره های آناین اصولا مباحث علمی عمیقی را به اشخاص نمی آموزند مباحثی مانند روانشناسی رنگ ، تجربه کاربری و حتی رابط کاربری به شکل عمیقی در اکثر اوقات پرداخته نمی شود . همچنین به دلیل دوره های انلاین زیادی که وجود دارد یک شخص واقعا نمی داند کدام یک از دوره های مفید می باشند و کدام یک فایده زیادی برای مطالعه نمی باشند .


کدام بهتر هستند ؟

با توجه به دو راه اصلی یادگیری در طراحی سایت ، باید بدانید دقیقا چه می خواهید بر طبق آمارها یادگیری دوره های آنلاین در طراحی بیشتر از حضور اشخاص در دانشگاهها شده است بخصوص در بخش طراحی چرا که هر روز سبک های متعددی وارد طراحی می شوند و چیزهای که آموخته شده است طی مدت زمان کمتری به تاریخ سپرده می شود البته باید مفاهیم نیز در کنار دوره های آنلاین از منابه معتبر آموخته شود چرا که آنها اساس یک طراحی هستند چرا که بدون آنها قطعا با مشکل مواجه می شویم .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (230)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2177


  • ارزیابی آموزش طراحی سایت ، بهترین راه یادگیری چیست ؟