Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
16

چند سایت برتر که می توان از آنها الهام گرفت

چند سایت برتر که می توان از آنها الهام گرفت

همیشه الهام گرفتن از سایت ها برای طراحان بهترین روش آموزش می باشد چرا که این روش به صورت عملی آن چیزی را که طراحان سال ها آموخته اند را به شکل کاملا واقعی نشان می دهد . همچنین طراحان با انواع مختلفی از طراحی آشنا می شوند و سبک های مختلف و متنوعی از طراحی را یاد می گیرند . ما در این پست می خواهیم چند طرح منحصر به فرد در طراحی را توضیح دهیم .

The Capitol

این سایت از نوع سایت های است که ترجیح می دهد از تصاویر هیرو برای جذب مخاطب استفاده کنند و کاربران با دیدن این سایت اولین چیزی را که می بینند تصاویر آن می باشد . همچنین یک پالت رنگی ساده باعث شده است یک نوع تصویر هنری در صفحه اول سایت نمایان شود .


Grovemade

این سایت یکی از مدرن ترین سایت های سال 2015 شده است که از چندین گرایش در صفحه اصلی این سایت استفاده می شود . رنگ سفید متن در کنار پس زمینه سایت به متن کمک می کند بهتر و بیشتر دیده شود همچنین تصاویر از موبایل به وضوح مشخص می کند کسب و کار این سایت دقیقا چیست و کاربران می توانند چه محصولات جدیدی در آن ببینند .  


Sokruta

تصاویر جذاب و جنب و جوش با ناوبری ساده این سایت را بسیار جذاب کرده است . اینها ترفندی است که این سایت در هنگام طراحی دیده است همچنین در مکان های حساس صفحه اصلی سایت دکمه های CTA دیده می شود که قطعا توجه هر کاربری را به خود جلب می کند.


Huge Inc

ابتکار جدید فقط با یک حرف برای این طراحی صورت گرفته است . به صورت زیبا نام تجاری با تایپوگرافی در هم ادغام شده است و یک طراحی زیبا در سایت صورت گرفته که چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کنند .


Quay

این سایت یکی از نمونه های زیبا یک رستوران برای جلب توجه کاربران بوده است نشان دادن یک تصویر زیبا در کنار نوار لغزنده برای پیمایش سایت و دیدن منو غذا آن را برای کاربران جذاب کرده است


چند نمونه دیگر از سایت های با طراحی های که می توان از آن ها در طراحی سایت الهام گرفت .تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (258)
کد خبر: 2189


  • چند سایت برتر که می توان از آنها الهام گرفت