Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
18

نحوه استفاده از فیلترهای رنگی در طراحی سایت

نحوه استفاده از فیلترهای رنگی در طراحی سایت

یکی از مهم ترین قسمت های طراحی سایت استفاده از رنگ ها در آن می باشد ، طراحان خبره با استفاده از فیلترینگ رنگ ها توانسته اند رنگ های بسیار زیبا خلق کنند که چشم هر بیینده ای را به خود جلب نماید .  همچنین طراحان حرفه ای ثابت می کنند که استفاده از فیلترینگ رنگ می تواند به طور طبیعی روی تصاویر تصفیه شده ، گرافیک پیچیده و ویرایش های تصاویر تاثیر مثبتی ایجاد نماید . فیلترینگ رنگ ها باعث می شود طراحان از تعداد محدود از رنگ استفاده نمایند و بتوانند با همین تعداد محدود تصاویر سایت را به شکلی جذاب و متنوع ایجاد نمایند  . این روش باعث می شود رنگ های ایجاد شود که مخاطب تاکنون آن را ندیده باشد و برای همین مورد توجه آنها قرار گیرند . ما در اینجا به برخی از سایت های می پردازیم که توانسته اند این تکنیک را به خوبی پیاده سازی کنند .

Zimya

صفحه اصلی این سایت دارای یک گرادیانت می باشد که به صورت نیمه شفاف ایجاد شده است ، این گرادیانت احساسات مثبت و دلپذیری درون کاربران ایجاد می کند ، ترکیب رنگ قرمز ، نارنجی و زرد به صورتی با هم ترکیب شده اند که رنگ دلپذیری را ایجاد کرده اند .


Red Collar

این سایت از گردایان صاف ، شفاف استفاده می کند که پس زمینه تصویری را به شدت غنی می کند که باعث می شود هدف سایت که همان نشان دادن کسب و کار آن ها است به خوبی نمایان شود . همچنین متن روی تصویر با رنگ روی آن جلوه جذاب به سایت بخشیده است .


Ingram Cole and Land

این سایت با الهام از چشم انداز زیبای طبیعت رنگ های مورد نظر خود را به زیبای با هم ترکیب می کند که این باعث شده است طرحی هنری از سایت ایجاد شود .


مثال های دیگر را در زیر با فیلترینگ رنگ ها مشاهده می کنید که می توان از آن در طراحی سایت الگو گرفت .تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (214)
گروه خبر: طراحی سایت, رنگ
کد خبر: 2200


  • نحوه استفاده از فیلترهای رنگی در طراحی سایت