Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
18

پیش بینی روند طراحی سایت در آینده

پیش بینی روند طراحی سایت در آینده

هر روز تکنولوژی ها و روش های جدید برای طراحی سایت ایجاد می شود که به طراحان برای طراحی کمک می کنند به دلیل اینکه کسب وکار امروزه بنا به صحبت بزرگانی چون بیل گیتس خالق مایکروسافت بدون داشتن تبلیغ در فضای مجازی دیگر ممکن نیست بسیاری از شرکت ها در صدد طراحی انواع سایت ها برای تبلیغ کارها خود هستند از این رو شرکت های تولید کننده تکنولوژی روز به روز روش های نوینی برای طراحی ابداع می کنند . اما همیشه یک طراح حرفه ای باید افقی از آینده طراحی را بشناسد تا براساس آن گام های بعدی را به درستی بردارد . ما در اینجا چند روش و راه برای پیش بینی روش های آینده و یا روش های که در طراحی سایت رایج شده اند و پیش بینی می شود به کار خود در آینده با قدرت ادامه بدهند صحبت خواهیم کرد .


طراحان جوان با انرژی که دارند همیشه در خط مقدم طراحی جدید می باشند شما در تصاویر بالا می توانید نمونه کارهای که در سایت های مانند Dribble ، Behance ببینید ، نگاهی دقیق به این سایت ها نشان می دهد انتخاب رنگ ها محدود شده است و ترکیب بین آنها به شدت مورد توجه قرار گرفته است همچنین قوانین تایپوگرافی جدیدی در این طرح ها وجود دارد . همچنین عناصر بصری و ارتباط بین آنها به صورت فوق العاده ای رو به افزایش می باشد و همکاری بین آنها به شکل چشمگیری روبه افزایش است .


نگاهی دیگر از نمونه کارها نشان می دهد طراحی سایت هرچه بیشتر با هنر ادغام شده است ، هنر ، مد ، معماری زمینه های هستند که طراحان سایت باید از آنها در طراحی خود الهام بگیرند . مد یک شاخص بزرگ می باشد که با ترکیب رنگ نقش بسیار زیادی را در هنری کردن یک طراحی ایفا می کند . هنر می توان نقش بزرگی را در آینده طراحی بازی کند بنابراین یادگیری سبک های هنر به طراحان کمک می کند تا ایده های بهتری را در ذهن خود پرورش دهند . اگر به ساختمان ها نگاهی بی اندازید نقش هنر را در طراحی آنها خواهید دید حال هنر در طراحی فضای مجازی نیز نقش پر رنگ تری در آینده آن بازی خواهد کرد چرا که یکی از مهم ترین تجربه کاربری و رضایت مشتری حس واقعی اوست که با هنر آمیخته شده است .


همچنین طراحی ها رو به سادگی رفته اند بسیاری از کاربران دوست دارند سریع تر اطلاعات مورد نظر خود را بدست آورند تا یک گرافیکی در سایت ببینند که نتوانند با آن تعامل درستی برقرار کنند چرا که امروزه وقت طلا است و مردم مانند گذشته وقت کافی برای صرف کردن کارهای خود ندارند بنابراین باید سایت بتواند با کمترین زمان و کمترین کلیک کاربران سایت را به اهداف خود برسانند . همچنین امروزه روش های زیادی برای تجزیه و تحلیل داده های کاربر برای درست کردن یک طراحی مناسب وجود دارد بنابراین پیش بینی می شود در آینده به دلیل اهمیت داشتن داده ها روش های بیشتری جهت تجزیه و تحلیل داده ها برای بدست آوردن بهترین طراحی مناسب با سلیقه کاربران ایجاد شود.

تعداد امتيازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (257)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2204


  • پیش بینی روند طراحی سایت در آینده