Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
19

سبک چند ضلعی در طراحی سایت

سبک چند ضلعی در طراحی سایت

امروزه هر قسمت و یا حالت در سایت می تواند نشانه ای در سایت را اعلام نماید همچنین بسیاری از سایت ها با طراحی فلت انجام شده اند ولی عده ای از طراحان دوست دارند اشکال چند ضلعی گه نوعی پازل را در ذهن مخاطب ایجاد می کند در طراحی سایت خود استفاده نمایند . ایجاد طراحی شگفت انگیز با استفاده از طراجی چند ضلعی و جذب مخاطب باعث شده است طراحان توجه خود را به سبک چند ضلعی در طراحی بیشتر کنند اما واقعا چه چیز سبک چند ضلعی در سایت را توجیه می کند؟ ذهن انسان همیشه طالب راه حل های مسائل مختلف بوده است همچنین تصاویر را بهتر و راحت تر در ذهن خود حکاکی می کند از این رو وقتی با یک چند ضلعی در سایت مواجه می شود به طور ناخودآگاه به سمت آن کشیده می شود تا بتواند بفهمد این شکل دقیقا چیست و چه چیزی را می خواهد القا کند در این قسمت است که طراحان سایت باید اهداف سایت و یا شرکت را به صورتی جذاب به کاربران سایت خود نشان دهند . ما در این قسمت چند نمونه از سایت های را که با چند ضلعی طراحی شده اند را نشان می دهیم.

Zeropixel

یک استودیوی دیجیتال خلاقانه است که بلافاصله توجه کاربران سایت  را با کمک یک پس زمینه زنده و جذاب که در استفاده از اشکال چند ضلعی ساخته شده است، جذب می کند . این یک اثر سه بعدی قوی که یک شکل درون آن نام سایت و متن های جهت جذب سایت می باشد را دارد.


مک دونالد

این برند مشهور غذا مانند بسیاری از مارک های بزرگ جهان آن را در سایت خود قرار داده است ، مک دونالد بر وب سایت تبلیغاتی خود شهرت دارد ، اشکالی از مرغ تند و تیکه های آن با لیوانی که آن هم نمایان گر یک شکل چند ضلعی می باشد به خوبی در سایت نمایان است.


Audi CES

در طراحی این سایت از اشکال چند ضلعی استفاده شده است همچنین سعی شده است در بخش های مختلف این سایت با استفاده از اشکال هندسی یک متن و یا تصویر را که بیان کننده  اهداف سایت می باشند استفاده شود . همچنین وقتی موس را بر روی آن قرار می دهید رنگ آن پررنک و کم رنگ می شود که زنده بودن سایت را به مخاطب نشان می دهد .


SNCF

این سایت یک آثار هنری چند ضلعی در وسط سایت طراحی کرده است ، اول از همه، پس زمینه های پلی کلاسی با رنگ آمیزی صاف و براق و اشکال هندسی که توانسته است که یک شهر را ایجاد نماید و در وسط آن اشکال هندسی که روی هم به صورت پازل قرار گرفته است جذابیت این صفحه را بیشتر کرده است .


برخی دیگر از طراحی سایت ها با اشکال هندسی را در زیر می بینید.تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (318)
کد خبر: 2214


  • سبک چند ضلعی در طراحی سایت