Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
20

هنر ترکیب فونت ها در طراحی سایت

هنر ترکیب فونت ها در طراحی سایت

امروزه تسلط داشتن و هنر ترکیب فونت ها در طراحی سایت بسیار مهم می باشد ، امروزه با آمدن فونت های بی نظیر و زیبا ترکیب آن ها با هم در یک سایت می تواند باعث جذب مخاطبان بیشتر آن سایت باشد البته باید توجه داشت استفاده اشتباه  از این فونت ها باعث شده می شود طراحی شکل زیبای خود را از دست بدهد بنابراین باید یک طراح هنگام طراحی سایت به خوبی بداند کدام فونت را در چه بخش های استفاده نماید تا دید بهتری در سایت داشته باشد . همچنین این مطلب را باید طراحان بدانند همیشه استفاده بیش از یک فونت در یک سایت چالش های جدیدی برای آنها در برقرار کردن تایپوگرافی مناسب ایجاد می کند . ما در ادامه این مقاله می خواهیم برخی از سایت ها که توانسته اند ترکیب مناسبی از فونت ها را در سایت طراحی کنند را بررسی نماییم چرا که دیدن این نمونه ها می تواند الهام بخش کارهای طراحان باشد .

Space Needle

این سایت در صفحه اول خود از فونت های مختلفی در بخش های مختلف مانند خوش آمدگویی به کاربران و منو و متن های سایت استفاده کرده است ، یک خوش آمدگویی نستعلیقی و برجسته که هنر طراح سایت را نشان می دهد در کنار آن فونت های سنگین و زیبا برای منو و متن های سایت قرار دارد .


ING Direct

صفحه اول این سایت دارای یک صحنه شبح دوست داشتنی و مهربان است که با انتخاب فونت بسیار عالی تقویت شده است. طراح یک فونت صاف را انتخاب کرده است که به راحتی انواع فونت های دیگر در سایت همخوانی کامل دارد .


Inesplorato

شعاری که در وسط سایت با فونت های مختلف ترسیم شده است چشم و ذهن هر بیننده ای را به خود جذب می کند چرا که این فونت ها با پس زمینه بسیار عالی برای بیشتر جلوه دادن سایت انتخاب و طراحی شده است .


 

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (242)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2218


  • هنر ترکیب فونت ها در طراحی سایت