Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
20

حرکت انیمیشن های فعال ، روند جدید طراحی سایت

حرکت انیمیشن های فعال ، روند جدید طراحی سایت

حرکت و جنبش همیشه مورد توجه انسان ها بوده است برای همین طراحان سایت همیشه دوست دارند در طراحی سایت خود از انیمیشن های مختلف برای نمایش اهداف خود استفاده نمایند . دهه پیش فلش نرم افزار قدرتمندی بود که بیشتر انیمیشن های سایت با آن ایجاد می شدند اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی فلش دیگر جایگاهی در ایجاد انیمیشن در سایت ندارد ولی روش های جدید بهتر و زیباتر و البته سبک تر کار طراحی انمیشن ها انجام می دهند . البته انیمیشن ها نیز در سایت به انواع مختلفی تقسیم شده اند یکی از این نوع ها که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند انیمیشن فعال نامیده می شود این نوع انیمیشن بیشتر در سایت های که پیمایش صفحات آنها طولانی می باشد و می خواهند به کاربران فعالیت خود را به صورت یک داستان با انیمیشن نشان دهند ایجاد می شود . ما در ادامه این مقاله به برخی از این نمونه انیمیشن ها در طراحی سایت می پردازیم .

Kaioche

یک سایت که مخصوص جشنواره بادبادک می باشد برای همین از انیمیشن فعال در این سایت استفاده شده است چرا که خاصیت بادبادک حرکت متداول آن در هوا می باشد همچنین سعی شده است از نقاشی های مبتدی که به کودکان نزدیک تر می باشد در این انیمیشن استفاده شود.


Bizbrain

این سایت دارای یک صفحه جذاب می باشد که داده ها آماری را از طریق یک اینفوگرافی متحرک به نمایش در می آورد . هر بخش از این صفحه با استفاده از یک انیمیشن متحرک اهداف آن بخش را توضیح می دهد به این ترتیب صفحه بسیار جذابی به وجود می آورد که کاربران دوست دارند آن را تا آخر پیمایش نمایند .


Bright Media ( رسانه روشن)

با استفاده از این تکنیک و ویژگی عناصر مختلف را در سایت با هم ترکیب کرده است ، با استفاده از نور وقتی کاربران سایت را پیمایش می کنند اشکال مختلف از آن ایجاد می شود ، اشکال های هندسی مانند گل و... به همراه متن ذهن و چشم هر ببینده ای را به خود معطوف می کند .


Adobe Muse CC

دارای یک سایت نوآورانه ، تمیز و پیچیده می باشد که یک رویکرد هنری را به کار می گیرد تا توجه بیشتری به محصول جدید خود داشته باشد ، سایت دارای الگوی و بافت کاغذی تشکیل شده است که به وسیله پیمایش کاربران سایت به حرکت در می آید .


تعداد امتيازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (325)
کد خبر: 2220


  • حرکت انیمیشن های فعال ، روند جدید طراحی سایت