Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
22

جعبه های زیبا در طراحی سایت

جعبه های زیبا در طراحی سایت

جعبه های خطوط شفاف در طراحی سایت بسیار مورد توجه طراحان سایت قرار گرفته اند . برای طراحی چنین جعبه های باید پس زمینه و پیش زمینه با جعبه همخوانی و سازگار باشند . رنگ به کار رفته در چارچوب این جعبه بر اساس نوع طراحی و رنگ سازمانی می تواند متفاوت باشد گرچه در بیشار مواقع از رنگ های سفید و سیاه در این نوع جعبه ها استفاده می کنند . جعبه اصولا با رنگ های شفاف طراحی می شود تا کاربران سایت را با خود همسو کند . این همسو بودن سبب می شود کلمه یا جملات کوتاهی که اهداف سایت یا برجسته کردن برند سایت را نشان می دهند در این سایت ها قرار گیرند . ما در ادامه با برخی از نمونه های  این نوع سبک در طراحی سایت خواهیم پرداخت .

Olivier Staub

در این سایت از جعبه ها به عنوان منو های نامتعارف که شاید تا به حال آن ها را ندیده باشید مورد استفاده قرار گرفته است . داخل هرکدام از جعبه ها متن منو ها قرار دارد که کاربران را به اهداف مورد نظر خود هدایت می کند ، همچنین طوری این جعبه ها که به عنوان منو طراحی شده اند در صفحه قرار گرفته اند که پس زمینه سایت که شامل یک تصویر جذاب می باشد به خوبی نمایان شود.


سایت خیابان فلیندرز

این سایت شامل جعبه ها متعددی می باشد که هرکدام از آن ها برای اهدافی در نظر گرفته شده است ، اکثر دکمه ها و فریم های تصویری و جعبه ها ضخیم طراحی شده اند . دکمه های مات ، شفاف و رنگ ها درون هر یک از جعبه ها ظاهر سایت را رنگارنگ و زیبا کرده است .


Ola Kvernberg

این سایت به صورت بسیار جالبی هنری طراحی شده است . طراح به سبک هنری و با شیوه شخصی خود جعبه ها را با اشکال مختلف در قسمت های مورد نظر خود در سایت قرار داده است . سعی شده است تصاویر سیاه و سفید در کنار جعبه های رنگی نمای هنری این سایت را پر رنگ تر نماید .


Romain Briaux

در این سایت که پس زمینه سیاه نیز دارد تمامی بخش ها آن به وسیله جعبه های سفیدی که باعث سازگاری بهتر با محیط می شود طراحی شده است حتی منو های آن نیز مانند جعبه های سفید طراحی شده تا همه المان ها یک جور باشند .


Husenbaba

روشی تازه برای نشان دادن المان های مختلف یک سایت هنری که در کنار جعبه های آبی قرار گرفته شده است و بدین ترتیب یک طراحی هنری ساخته می شود.

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (364)
گروه خبر: طراحی سایت, سبک
کد خبر: 2234


  • جعبه های زیبا در طراحی سایت