Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
23

طراحی سایت بر اساس یک رنگ

طراحی سایت بر اساس یک رنگ

پس زمینه همیشه یکی از مهمترین ویژگی های طراحی سایت برای طراحان می باشد این ویژگی مسئولیت نمایش درست محتوا را در سایت به عهده دارد بنابراین می توان به آن به عنوان یک ویژگی اصلی در طراحی نگاه کرد . پس زمینه در انواع مختلف توسط طراحان طراحی می شود آنها می توانند تصویر های هنری ، بوم رنگ ، ویدئو ، و بسیاری از موارد را در این قسمت از سایت برای زیبا جلوه دادن آن به کار ببرند . رنگ جامد و پس زمینه جامد برای برخی از طراحی ها که می خواهند رابط کاربری جذاب و متفاوتی داشته باشند مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین این نوع پس زمینه یکی از ویژگی های طرح های مینیمالی در سایت محسوب می شود . اگر چه در وهله اول به نظر می رسد پس زمینه تک رنگ قادر به جذب بازدیدکنندگان نیست ولی اگر به درستی توسط طراح ایجاد شود چشم کاربران روی پس زمینه خواهد ماند . البته این نوع طراحی ها دارای اهداف زیر می باشد :

·         متن را بیشتر برجسته می کند

·         دقت در متن را افزایش می دهد

·         مناطق مختلف سایت را برجسته می کند

·         تعامل مناسبی را با کاربران برقرار می کند

در واقع این نوع سبک از طراحی سایت شباهت بیشتر با هنر دارند چرا که با استفاده از کمترین المان ها و رنگ ها در حال تولید یک طراحی می باشد که باید مخاطب را جذب خود نماید . ما در این قسمت برخی از انواع این سبک را بررسی می نماییم .

Bond Cars

این سایت برای نشان دادن انواع مختلف ماشین های جیمز باند طراحی شده است ، هر بخش از سایت رنگ و تصویری از یک ماشین جیمز باند را نشان می دهد .


DSPG

این سایت نسبتا عجیب و غریب طراحی شده است ، وب سایت براساس پالت رنگ های آبی و قهوه ای طراحی شده است .


Adam Hartwig

این سایت از طراحی تک رنگ در پس زمینه خود  استفاده کرده است و دارای یک متن و زیر متنی می باشد که توجه کاربران را به خود جذب می نماید .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (267)
گروه خبر: طراحی سایت, رنگ
کد خبر: 2240


  • طراحی سایت بر اساس یک رنگ