Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
24

چهره های بزرگ در طراحی سایت

چهره های بزرگ در طراحی سایت

امروزه با سایت های شگفت آوری زیادی رو برو می شویم که هر یک از آنها می خواهند به نوعی خلاقیت و نوآوری را در طراحی سایت ایجاد نمایند . ایجاد انیمیشن های مختلف و استفاده از ویژگی های جاوا اسکریپت و CSS هر کدام می خواهند باعث شوند مخاطبان بیشتری را به سایت جذب نمایند اما باید دانست یکی از مهمترین المان های که باعث جذب مخاطب می شود تصاویر زیبا و شگفت انگیز می باشد . تصاویری که باعث می شود مخاطب یک مکث طولانی کرده و به نوعی با احساسات مخاطب به صورت مثبت بازی کند اصولا این نوع تصاویر بزرگ و با کیفیت بالا می باشند . همچنین یک نوع از این تصاویر ، تصاویر چهره های بزرگ انسان ها می باشد با نوع احساساتی که هر کدام از آنها می تواند نوعی واکنش را در مخاطب ایجاد نماید . ما در این مقاله به چند نمونه از آن می پردازیم که می توان الهام بخش بسیاری از طراحان سایت باشد .

Edita

با استفاده از این تصویر سعی شده است افراد تیم و تعداد آنها را در یک چهره جا دهد هنگامی که کاربران با این تصویر مواجه می شوند در میابند که این تصویر یک فرد نیست بلکه از هر کدام از اعضای تیم قسمتی از سر آنها به تصویر اضافه شده است تا یک تصویر از تمامی اشخاص این سایت ساخته شود که خود نوعی زیبایی بصری را ایجاد می نماید .


Adham

این سایت با تقسیم کردن صورت یک انسان آن توجه کاربران را به دوبخش اصلی که اهداف سایت می باشد جلب کرده است بخش گرافیک و  کد و در هر دوبخش به صورت مختصر توضیحاتی را ارائه نموده است و هر کاربر می تواند با دیدن آن بداند کدام بخش چه کاری را دقیقا انجام می دهد .


opera Returns

این نوع چهره طوری رنگ آمیزی شده است که مخاطب خود را مجبور می کند برای فهمیدن آن محتوای درون سایت را مطالعه نماید این همان چیزی است که تصویر قصد آن را دارد .


Nikon USA

استفاده از یک چهره معروف نیز در جذب مخاطب مهم می باشد با استفاده از چهره معروف که محصولات شرکت و یا خدمات سایت را تبلیغ می کند مخاطبان و مشتریان سایت بیشتر می شوند چرا که هر یک از این چهره ها طرفداران متعصب خود را دارند که می خواهند شبیه آن چهره شوند .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (398)
گروه خبر: طراحی سایت, سبک
کد خبر: 2247


  • چهره های بزرگ در طراحی سایت