Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
25

استفاده از نوار و برچسب در طراحی سایت

استفاده از نوار و برچسب در طراحی سایت

در بسیاری از سایت های قدمی و امروزه ایجاد نوارهای برای بخش های متعدد سایت بخصوص منو های ناوبری دیده می شود این نوع سبک که بسیار قدیمی می باشد باعث شده است که منوهای مورد نظر طراحان سایت بهتر و راحت تر دیده شود . رویکرد خلاقانه و توجه زیاد به جزئیات در این نوع ویژگی باعث شده است دوباره بسیاری از طراحان سایت در هنگام طراحی سایت از این نوع سبک برای منوها استفاده نمایند . استفاده از روبان های رنگی در پس زمینه منو ها و برچسب های که در این نوع سبک به کار می رود باعث می شود جذابیت بیشتری به سایت داده شود . در ابتدا این نوع سبک در سایت های تجارت الکترونیک مورد استفاده قرار گرفت ولی کم کم این نوع سبک به علت طرفدارانی که داشت در تمامی انواع طراحی سایت مورد استفاده قرار گرفت . همچنین برچسب مسئول جذب و تمرکز کاربران بر روی جزئیات مانند دکمه تماس و یا CTA ، آیکون های رسانه اجتماعی ، فروش و المان های مهم سایت را دارد . ترکیب این دو ویژگی در سایت باعث می شود کاربران بیشتری جذب سایت شده و پیمایش بیشتری روی سایت انجام دهند .

Holify : اگر چه سه روبان در یک ردیف قرار می گیرد ولی تصویر بسیار جذابی را برای مخاطب خود ایجاد می نماید و باعث مکث طولانی بر روی منوهای ناوبری آن می شود .


XHTMLChoppers : این سایت دارای یک سبک ظریف و جذاب می باشد که توسط برچسب های مناسب و رومانی که در وسط سایت قرار دارد به خوبی طراحی شده است .


Des Terres Inconnues : ترکیبی از نوارها و برچسب ها که یک طرح زیبا در سایت ساخته شده است .

تعداد امتيازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (297)
گروه خبر: طراحی سایت, سبک
کد خبر: 2250


  • استفاده از نوار و برچسب در طراحی سایت