Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
25

مصاحبه با طراح سایت فرد نربی

مصاحبه با طراح سایت فرد نربی

فرد نوبی یکی از با تجربه های در زمینه طراحی بخصوص طراحی سایت می باشد برخی از پروژه های این شخص بسیار محبوب بوده است مانند پروژه آنلاین Behance . او الهام بخش بسیاری از طراحان سایت بوده است زیرا توانسته است با ساده سازی در طراحی زیبای بصری را نیز همیشه به کار ببرد . سبک کار آن بسیار ساده ولی جذاب می باشد به همین دلیل است که بسیاری از طراحان از طراح های او در کار خود استفاده می کنند . ما می خواهیم در این مقاله مصاحبه آن را بیان نماییم .

سوال اول و کلیشه ای از تو، چه چیزی تو را به صنعت طراحی علاقه مند کرد؟

او با خنده جواب می دهد ، من در سال 1999 توسط دوست صمیمی خودم به این صنعت کشیده شدم . بعد از آن به این صنعت علاقه مند شدم و به کلاس های مهارت طراحی رفتم و وارد بازار کار شدم . همچنین من دوست دارم رفتار کاربران را حدس زده و براساس آن طراحی خود را انجام دهم این یک نوع سرگرمی و پیش بینی رفتار کاربران است که من خیلی آن را دوست دارم .


به نظر تو طراحی بصری چه معنایی دارد ؟

طراحی انواع مختلفی دارد درست است همه نوع طراحی هنری می باشد که متخصصان از آن استفاده می کنند ولی طراحی دیجیتال دارای ویژگی خاصی امروزه پیدا کرده است چرا که همه با آن مجبور هستند سروکار داشته باشند و نظرات مربوط به آن را می دهند بنابراین هنگامی که می خواهیم درباره طراحی بصری صحبت کنیم باید این مورد را در نظر داشته باشیم که بیشتر طیف های مردم را در طراحی دیجیتال در نظر بگیریم و رفتار و تعامل آن ها را نیز در برابر المان های طراحی شده به درستی طراحی کنیم . این چیزی است که یک طراحی بصری در زمینه دیجیتال باید داشته باشد تا کاربران جذب آن شود.

در باره طراحی رابط کاربری چه نظری داری؟

اگر این نوع طراحی به درستی انجام شود می توان استراتژی رفتار کاربران را به خوبی مدیریت کرد در واقع طراحی رابط کاربری یک آغاز برای برقرار یک رابط درست با کاربران در سایت است ، این نوع طراحی باید در خدمت تجربه کاربری سایت باشد تا بتواند به درستی اهداف سایت را پوشش دهد . و باید بدانیم رابط کاربری خوب یک کلید موفقیت برای ادامه کار محسوب می شود.


بزرگترین چالشی که در یک طراحی داشته اید چه بوده است و چه چیزی می تواند باشد؟

چالش همیشه در طراحی وجود دارد و بسته به نوع طراحی آن متفاوت می باشد اگر طراح چالش نداشته باشد در واقع باید به خود شک کند چرا که دارد یک کار تکراری را انجام می دهد که این باعث مرگ در نوآوری در یک طراحی می شود . همچنین هر طراحی با برخورد یک چالش یک نوآوری را پدید می آورد که همیشه حس خوبی را ایجاد می کند .

طراحی های شما همیشه تعامل را سرلوحه کار خود کرده و برای آن از سادگی طرح ها استفاده کرده اید چرا؟

کلید طراحی یا به طور کلی کلید تمامی ارتباطات تعامل درست می باشد چرا که بدون تعامل درست کاربران نمی توانند ارتباط درستی با المان ها برقرار کنند و بدین ترتیب نمی تواند مقصود خود و همچنین مقصود المان ها را به خوبی درک نمایند . بنابراین همیشه طراح سایت هنگام برنامه ریزی برای طراحی سایت زمانی را برای تحقیق درباره تعامل بهتر با کاربر و المان های سایت در نظر بگیرد چرا که باعث می شود طراحی بهتر انجام شود .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (267)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2251


  • مصاحبه با طراح سایت فرد نربی