Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
25

رابط کاربری مدیریتی در طراحی سایت

رابط کاربری مدیریتی در طراحی سایت

ما در مقاله های قبل راحب تعامل بهتر بین کاربران و سایت صحبت کرده ایم یکی از کاربرانی که باید رضایت کامل در برقراری تعامل با سایت را داشته باشد مدیران سایت می باشند چرا که آنها قسمت های از سایت را در اختیار دارند که می توانند سایت را مدیریت نمایند . بنابراین المان های بیشتری نسبت به بقیه کاربران هنگام لاگین کردن بر روی سایت می بینند و با قسمت های بیشتری از سایت در ارتباط هستند بنابراین طراحان سایت هنگام طراحی سایت نیاز دارند رابط کاربری مناسبی برای آن ها فراهم نمایند چرا که چگونگی تعامل آنها با سایت بر روی محتوای سایت و درنتیجه جذب مخاطبان اثر می گذارد . بنابراین پیدا کردن قالب های رابط کاربری برای بخش مدیریت سایت که بتوان به آن برای طراحی اطمینان کرد بسیار مهم می باشد ، می توان چندین قالب را طراحی کرد و آنها را در اختیار مدیران سایت قرار داد تا بازخورد آنها را به درستی دریافت کرد و سپس تصمیم گرفت کدام یک از آنها را در قالب مدیریت سایت به کار برد . توجه داشته باشید ما می خواهیم در این روش بهترین تجربه کاربری را نیز بدست آوریم . ما در این بخش برخی از قالب های رایگان رابط کاربری مدیر سایت را نشان می دهیم .

Web App Admin Theme : طراحی این نوع قالب زیبا و ساده است با این حال زیبای آن در عملکرد بیشتر معلوم می شود همچنین ویژگی های این قالب طوری می باشد که back- end کار به راحتی می تواند با این قالب ارتباط برقرار کند .


Spring Time – Simple Admin Template : در این نوع قالب پوسته از قالب شیک و زیبایی برخوردار است همچنین قالب این سایت به زیبایی توانسته است اطلاعات را در مدیریت سایت قرار دهد و به راحتی می توان مقادیر و اطلاعات را ویرایش و یا حذف نمود .


برخی دیگر از قالب های رایگان مدیریت شامل موارد زیر نیز می باشد .


تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (386)
کد خبر: 2252


  • رابط کاربری مدیریتی در طراحی سایت