Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
26

استفاده از جداول قیمت گذاری در طراحی سایت

استفاده از جداول قیمت گذاری در طراحی سایت

جدول قیمت گذاری در سایت یکی از اجزائی می باشد در طراحی سایت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، جدول قیمت گذاری به کاربران کمک می کند بتوانند خرید راحتی داشته باشند همچنین زمانی که سرویس های در سایت فعال می باشد از این جدول برای تمایز بین پلن های سرویس ها استفاده می کنند . جدول قیمت گذاری در سایت معمولا ابزاری است که به عنوان جمع آوری داده ها و نشان دادن اختلافات قیمت گذاری در بسیار از سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد . از آنجا که در این ابزار اطلاعات به خوبی سازمان یافته می توان به عنوان یکی از روش های تاثیرگذار در جذب مخاطبان و تبدیل یک مشتری بالقوه به یک مشتری واقعی نام برد .


هر جدول قیمت گذاری متشکل از ستون ها و ردیف های است که هر کدام از آن ردیف ها از سلول های جداگانه ای تشکیل شده اند . همچنین می توان به عنوان مثال آیکون ها ، دکمه ها ، تصاویر یا نمادها را با توجه به موارد مورد نیاز در این جدول نشان داد . جدول قیمت گذاری را می توان به سه نوع تقسیم کرد :

·         سازمان عمودی که اطلاعات را در ستون های فردی نشان می دهد

·         رویکرد افقی که نشان می دهد نشان دادن خطوط داده به صورت خط می باشد

·         و یکی از شایع ترین جدول قیمت گذاری ترکیب این دو نوع می باشد که مقایسه پلن های سایت را به روش های مناسبی انجام می دهد


در این نوع ابزار طراحان سایت هنگام طراحی جدول قیمت باید دقت نمایند که همیشه ویژگی های یک پلن را باید Bold نمایند تا توجه کاربران را به پلن های طراحی شده جلب نمایند . این باعث می شود بسیاری از کاربران به جای خواندن زیاد یک متن برای مقایسه خدمات و یا محصولات یک شرکت با دیدن این جدول به راحتی بتوانند تصمیم خود را برای انتخاب یکی از آنها اعمال نماید. همچنین با تکنولوژی های امروزی HTML5 و CSS3 می توان جدول های زیبایی برای قیمت ها طراحی کرد . برخی از این جداول زیبا شامل موارد زیر می باشد .
تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (328)
گروه خبر: طراحی سایت, سبک
کد خبر: 2257


  • استفاده از جداول قیمت گذاری در طراحی سایت