Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
26

هنر چند ضلعی در طراحی سایت

هنر چند ضلعی در طراحی سایت

هنر چند ضلعی ، هنری می باشد که در آن طراحان از شکل های مختلف و بعضا مبهم برای طراحی خود استفاده می کنند . این سبک از طراحی ابتدا در تیشرت ها ، موارد چاپی مورد استفاده قرار گرفت و بعد از مدتی کوتاه در طراحی سایت نیز استفاده شد چرا که کاربران را درگیر خود می کند . اشکال چند ضلعی در سایت بیشتر به عنوان پس زمینه و در برخی موارد به عنوان یک المان که می خواهد یک موضوعی را به کاربران یادآوری نماید ایجاد می شود . البته برخی از طراحان آن را در طراحی لوگو و یا تصاویر خود نیز به کار می گیرند چرا که باعث زیبای آن ها می شود . همچنین این نوع سبک توانسته است به علت ویژگی های که دارد در بیشتر انواع سایت ها مورد توجه طراحان قرار گیرد چرا که می توان از آن اشکال گوناگونی که مرتبط با کسب و کار سایت می باشد طراحی کرد . ما در این بخش به برخی از طرح ها با این نوع سبک می پردازیم که می تواند الهام بخش خوبی برای طراحان باشد.


این سایت بسیار زیبا توانسته است با اشکال های مختلف نقشه جهان را برای سایت خود ترسیم نماید، یک دسته از اشکال هندسی حاد زاویه و سایه های مختلف از سه رنگ اصلی : آبی ، سبز و قهوه ای


این سایت از تصاویر سه بعدی که شبیه به کاغذ می باشد استفاده می کند و طوری آن را طراحی کرده است که کاربران با المان های مختلف آن شروع به کار کردن نمایند تا بتواند از آن استفاده کنند .


این سایت یکی از سایت های اولیه می باشد که با این سبک طراحی شده است ، اگر به چهره صورتی که در وسط سایت نمایش داده می شود نگاهی بی اندازید می بینید که طراحان سایت از اشکال چند ضلعی برای درست کردن آن با مهارت های فوق العاده استفاده کرده است .


این سایت یک کوه یخ را با استفاده از اشکال چند ضلعی طراحی کرده است و توانسته حیوان های درون آن را نیز به زیبایی با این سبک درست نماید .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (421)
گروه خبر: طراحی سایت, سبک
کد خبر: 2260


  • هنر چند ضلعی در طراحی سایت