Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
28

ابزارهای مفید برای طراحان سایت که freelance کار می کنند

ابزارهای مفید برای طراحان سایت که freelance کار می کنند

دلایل زیادی وجود دارد که یک طراح بخواهد به صورت freelance در بسیاری از پروژه ها کار کند ، شاید به دلیل آنکه اعتقاد دارد این روش کار کردن کسب درآمد بیشتری برای آن ایجاد می کند و یا اینکه او آزاد تر می تواند پروژه های بهتری که مورد سلیقه خود می باشد را انتخاب نمایند و یا در طراحی سایت های که فکر می کند در آن ها می تواند تجربه بهتری کسب نماید شرکت کند و بسیاری از موارد دیگر . ما در این مقاله نمی خواهیم راجب علت freelance بودن یک طراح صحبت کنیم بلکه می خواهیم ابزارهای که به آنها کمک می کند تا کار خود را بهتر انجام دهند را شرح دهیم .

ردیابی زمان با سرویس Toggl

یک طراح همیشه باید زمان را مورد ارزیابی قرار دهد چرا که هر مشتری از او برای تکمیل یک کار زمان می خواهد بنابراین طراح باید زمان تقریبی که با زمان واقعی نزدیک می باشد را به مشتریان خود اعلام نماید ،  سرویس Toggl این اجازه را به طراحان می دهند که برای تمامی بخش های حتی کوچکترین بخش های خود یک زمان و تایم اختصاص دهند و آن را بتوانند به خوبی مدیریت نمایند . این ابزار نموداری از روندی که باید انجام می دادید با روندی که در حال اجرای آن در پروژه هستید را هر لحظه به طراح نشان می دهد تا دقیقا بداند براساس برنامه ریزی صورت گرفته جلو رفته است و یا خیر همچنین این سرویس با نرم افزار های دیگر نظیر Freshbook و Quickbooks یکپارچه می باشد و می تواند بر روی گوشی موبایل طراح نیز مورد استفاده قرار گیرد تا عملکرد پروژه هر لحظه مورد کنترل قرار گیرد .


تصاویر با Shutterstock

هیچ طراحی نمی تواند بدون در نظر گرفتن تصاویر به طراحی خود ادامه دهد چرا که تصاویر جزء قسمت های اصلی یک طراحی محسوب می شود . سایت Shutterstock این امکان را به طراحان سایت می دهد که برای تصاویر مورد نیاز خود از این سایت استفاده نمایند . طراح می تواند موضوع مورد نظر خود را در این سایت جستجو نماید و بعد از آن در همان سایت آن را براساس نیاز خود ویرایش و بعد ذخیره نماید بدون آنکه به نرم افزار دیگری نیاز داشته باشد .


مدیریت پروژه Basecamp

یکی دیگر از ابزارهای مدیریت پروژه سرویس Basecamp می باشد . وقتی یک طراح هنگام طراحی سایت به صورت freelance کار می کند دیگر مدیر پروژه ای وجود دارد که بر کار آن نظارت کند و خود او نیز شاید تجربه زیادی برای این کار ندارد بنابراین داشتن یک نرم افزار و یا سرویس مدیریت پروژه که تجربه زیادی نیز دارد می تواند او را راهنمایی کند . همچنین بسیاری از مشتریان در ابتدا ، وسط و یا انتهای کار سلیقه خود را تغییر می دهند و باعث می شود مدیریت پروژه به هم بخورد و کار از دست یک طراح که بیشتر زمان خود را صرف طراحی کرده است از دست بدهد . Basecamp دارای یک داشبورد کامل با نمودارها و اشکال رنگی است که هر کاربری در آن می تواند به راحتی با آن کار کرده و تغییرات مورد نظر را بر روی پروژه های خود اعمال نماید همچنین اگر یک طراح می خواهد با شخصی و یا گروهی نیز فعالیت تیمی انجام دهد به راحتی می تواند با استفاده از این سرویس و به اشتراک گذاری زمان و... کارهای خود را با آنها به اشتراک بگذارد .


MailChimp

یک طراح freelance حتما نیاز دارد برای جذب مشتریان بیشتر شروع به بازاریابی کارها و نمونه های خود کند یکی از کارهای که معمولا انجام می شود ایمیل مارکتینگ می باشد با استفاده از سرویس MailChimp می توان به راحتی ایمیل های زیادی را با متن دلخواه و تصاویر مورد نظر به ایمیل های زیادی ارسال کرد .

 

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (293)
کد خبر: 2269


  • ابزارهای مفید برای طراحان سایت که freelance کار می کنند