Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
30

سبک های جدید طراحی سایت در سال 2017

سبک های جدید طراحی سایت در سال 2017

سبک های زیادی از بدوع ابتدای طراحی سایت به وجود آمده است و در طول زمان هر یک از این سبک ها الهام بخش بسیاری از طراحان سایت بوده است و بسیاری از آنها بین کاربران سایت محبوبیت زیادی داشته اند . ما در این مقاله می خواهیم به برخی از سبک های که امسال بین طراحان رایج شده است و با استقبال بسیاری از کاربران روبرو شده است را بیان نماییم .

سبک مینیمالیستی

امروزه بیشتر سایت ها دوست دارند ساده و در عین حال زیبا باشند ، آنها دانسته اند که کاربران یک سایت شلوغ و پر از زرق و برق را دوست ندارند و برای همین طراحان سایت تمرکز خود را بر سادگی و در عین حال زیبای متمرکز کرده اند . استفاده از فضای سفید در این نوع سبک بسیار دیده می شود همچنین در صفحه اصلی این نوع سایت ها سعی شده است به کلیات اهداف سایت اشاره شود و نوعی طبق بندی درستی در آن صورت گیرد تا کاربران بتوانند براساس نیاز خود بر روی موارد مورد نظر خود کلیک کرده و به اطلاعات مورد نظر خود سریعا دست یابند .


تایپوگرافی

تایپوگرافی مبحثی است که امروزه برای نظم و مرتب کردن محتوای سایت امری ضروری می باشد و تمامی طراحان سایت خود را پابند به مقررات آن می کنند چرا که امروزه دیتا و محتوای سایت چیزی فراتر از یک متن ساده می باشد در واقع محتوای سایت است که کاربران را به اهداف سایت نزدیک می کند . بنابراین چگونگی قرار گیری محتوای سایت برای طراحان باید در اولویت طراحی قرار گیرد .

سینموگرافها

سینموگرافی یک پاسخ باور نکردنی، ساده و موثر برای یکی از سخت ترین مشکلات بازاریابی است: زمان. همانطور که بازاریابان باید از هر ابزار ممکن برای توجه مخاطب در یک شیوه بسیار کوتاه و هیجان انگیز استفاده کنند، سینموگرافها ابزار مناسب برای انجام این کار هستند. آنها گیف های منظم ما را در سراسر سایت و در هر المان می توانند ایجاد نمایند به این صورت که عناصر جزئی سایت با استفاده از ویژگی های جدید CSS3  به حرکت در آمده و واقعی تر جلوه می کنند . انتظار می رود سینموگرافها در ادامه امسال به رشد خود ادامه دهند چرا که علاوه بر نمایش زیبای آن سنگینی یک فایل گیف را ندارند .


طرح بندی مدولار

تقسیم کردن یک متن و قرار دادن آن در بخش های مختلف یک سایت باعث ایجاد مبحثی به نام مدولار شده است ، مدولار یک روند آرام جدید نیست، اما محبوبیت آن در سال های گذشته افزایش یافته است. صرفنظر از اینکه آیا ما در مورد چاپ و یا طراحی سایت صحبت می کنیم، اغلب موارد استفاده از یک بلوک طولانی از متن برای کاربران سایت خسته کننده است وبسیاری از کاربران از این کار رضایت ندارند و باعث ترک عده زیادی از آن ها می شود. طراحان گرافیک به ویژه برای سایت، متوجه شده اند که ساختن اطلاعات با مدیریت بیشتر باعث می شود افراد بیشتری با آن ارتباط برقرار کنند. طراحی مدولار نه فقط یک ابزار مدیریت عالی است، بلکه زمانی که کار خوب انجام می شود، می تواند حرفه ای باشد. ما انتظار داریم که طرح های مدولار بیشتری در این سا بخصوص در طراحی سایت به کار رود.

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (276)
گروه خبر: طراحی سایت, سبک
کد خبر: 2281


  • سبک های جدید طراحی سایت در سال 2017