Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
30

چند ابزار کارآمد در طراحی سایت

چند ابزار کارآمد در طراحی سایت

زمان های وجود دارد که طراح نمی تواند در زمان مشخصی پروژه طراحی خود را به موقع تحویل مشتری دهد برخی از این موارد زمانی رخ می دهد که یک منبع و یا ابزار به درستی کار نمی کند و زمان را از طراح می گیرد و یا مشتری درخواستی در حین کار از طراح می کند که او نمی داند دقیقا با چه ابزاری آن را انجام دهد و باید زمانی را برای تحقیق در این باره انجام دهد . ما در این مقاله قصد داریم چند ابزار کارآمد را که در طراحی سایت و طراحی برنامه ها و اپلیکشن ها توسط طراحان حرفه ای و توسعه دهندگان به کار می رود را بیان نماییم .

Proto.io

این سایت دارای انعطاف پذیری زیادی در تولید نمونه اولیه و نمایش آن به مشتریان دارد . این سایت دارای تعداد زیادی تمپلیت طراحی برای سایت ها و اپلیکشن ها می باشد که هر کدام از آن ها می تواند برای هر کاربری جذاب به نظر برسد . ویژگی اصلی این سایت این است که برای اپلیکشن های اندروید و IOS نیز تمپلیت های متعددی دارد که طراحان از آن می توان برای نشان دادن به کاربران استفاده نمایند .


Xfive

طراحان سایت حرفه ای با این سایت بسیار آشنا هستند ، این شرکت قبلا تحت نام تجاری XHTML شروع به فعالیت می کرد اما اکنون تحت برند خود فعال است این شرکت استرالیایی طوری با مشتری کار می کند که گوی مشتری شریک تجاری خود می باشد خدمات زیادی در این سایت وجود دارد از جمله : AI ، PSD ، Sketch برای تبدیل کردن به HTML ، برنامه های جاوا اسکریپت و... در واقع طراح وقتی نیاز دارد یک طراحی خوب داشته باشد به سراغ این سایت می رود .


Webflow

این سایت یک سایت همه منظوره می باشد ، اگر شما جزء طراحانی هستید که می خواهید طراحی سایت خود را در یک جا انجام دهید این سایت دقیقا آن چیزی است که می خواهید ایجاد نمونه اولیه ، طراحی و توسعه همه آن ها در این سایت به صورت عالی قابل پیاده سازی می باشد . حتی طراحان می توانند نمونه اولیه بسازند که مانند سایت واقعی کار می کند حتی بدون نوشتن یک خط کد این کار صورت می گیرد . این کار به طراحان امکان می دهد بیشتر بر روی عناصر بصری و طراحی تجربه کاربری آنها تمرکز کنند .


WhatFontIs

سایتی که بسیاری از طراحان سایت به دنبال آن می باشند ، شاید برای شما هم اتفاق افتاده از یک تصویری می بینید و دوست دارید بدانید که فونت این متن در تصویر چیست . این سایت به شما کمک می کند تا فونت تصویر را میابید . وقتی تصویر را در این سایت آپلود می کنید و دکمه ادامه را می زنید این سایت تصویر را تحلیل کرده و فونت مورد به کار رفته در متن تصویر را به شما نشان می دهد .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (306)
کد خبر: 2282


  • چند ابزار کارآمد در طراحی سایت