Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
31

قرارا دادن المان ها با چه الگوی در طراحی سایت صورت گیرد؟

قرارا دادن المان ها با چه الگوی در طراحی سایت صورت گیرد؟

طراحان در طراحی سایت همیشه می خواهند بر اساس اهداف سایت و کسب و کار آن المان ها را به درستی در سایت قرار دهند ولی گاهی به دلایلی نمی توانند این کار را به درستی انجام بدهند و بدین ترتیب باعث ناکارآمدی سایت در بدست آوردن اهداف خود می شوند چرا که در برخی موارد اهداف سایت برای نشان دادن کاربران که نیاز به محتوا غنی و جذاب دارند بسیار مشکل به نظر می رسد .  ما در این مقاله می خواهیم به برخی از نمونه کارهای که توانسته اند به کاربران و هم اهداف سایت را به خوبی در کنار هم قرار داده و یک سایت جذاب طراحی کنند را مورد بررسی قرار دهیم .

در طراحی زیر می بینید که طراحی مبتنی بر کارت انجام شده است و سعی شده المان های بزرگ که محتوای مهمتر دارند در ابتدای سایت قرار گیرند تا کاربران هنگام لود شدن سایت آن ها را سریعتر از هر المان دیگری مشاهده نمایند . استفاده از رنگ های متنوع و شاد و همچنین روشن باعث شده است تمامی المان ها علاوه بر ترکیب بی نظیری که با هم ایجاد کرده اند چشمان کاربران را جذب خود نمایند .


در این نوع طرح اهداف شرکت و بازاریابی با استفاده از فضای سفید و محتوای مورد نظر هر یک توانسته اند نوعی توازن را بین هم ایجاد نمایند . تا هم اهداف شرکت و محتوای مورد نظر آن تامین شود و هم تیم بازاریاب سایت و یا شرکت بتواند مخاطبان را به سمت خود جذب نمایند بدون آنکه کاربران سایت احساس سردرگمی کنند . این سایت نشان می دهد فقط با چند تصویر و محتوای غنی و سوالاتی مبنی بر اینکه چگونه ما این کار را انجام می دهیم؟ می توان کاربران را به سمت خود جذب کرد .


اگر به مخاطبان خود نیاز دارید که قیمت یا سایر اطلاعات محصول را در بالای اطلاعات دیگر مشاهده کنند، این سایت نمونه ای خوبی از آن می باشد. از آنجا که ارقام و قیمت یکی از سخت ترین قسمت های است که باید به نحوه احسنت و زیبا به مخاطب نمایش داده شود تا پس از دیدن قیمت کاربران سایت از آن صرف نظر نکنند این بخش برای طراحان سایت بسیار مهم می باشد . استفاده از رنگ های زیبا و روشن می تواند در نشان دادن ارقام و قیمت به طراحان کمک نمایند .

 


تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (315)
کد خبر: 2287


  • قرارا دادن المان ها با چه الگوی در طراحی سایت صورت گیرد؟