Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
07

ابزار Affinity برای طراحی UI و UX در سایت

ابزار Affinity برای طراحی UI و UX  در سایت

ابزار Affinity به عنوان یک ابزار قدرتمند توانست خیلی زود جایگاه خود را نزد طراحان سایت باز نماید و بسیاری از آن ها دوست دارند با این ابزار در هنگام طراحی سایت کار کنند . جوایز Apple Design Award، و 5 ستاره مشتری در فروشگاه Mac App  این ابزار را بسیار مشهور کرده است و بعدا متخصصان این ابزار را به فکر انداخت که از این ابزار برای توسعه و طراحی سایت نیز استفاده کنند .

بسته کامل : ابزار Affinity یک برنامه گرافیکی کامل است نه تکه تکه این به این معنی است که با استفاده از این ابزار می توان طراحی UI یک سایت را از ابتدا تا انتها به زیبای و راحتی در این ابزار انجام داد .

ویژگی های منحصر به فرد : این ابزار دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشد با استفاده از این ابزار طراح سایت می تواند هر نوع طراحی و هر سبکی که می خواهد در زمان طراحی انجام دهند رو به زیبای پیاده سازی نمایند .


سرعت : تمام تنظیمات، افکت ها، تغییرات و برس ها را در زمان بسیار سریع توسط این ابزار می شود انجام داد چرا که همه چیز در جای مناسب خود قرار گرفته است .

دقت : این ابزار می تواند تصاویر را تا یک میلیون برابر بزرگ نماید و برای همین طراح می تواند کوچکترین موارد را به دقت زیاد اطراحی نماید .

ویرایش واقعی : ویرایش نمادها و تصاویر و طرح به صورت همزمان انجام می شود در واقع وقتی یک تصویر و یا یک قسمت از طرح را تغییر داد شود طرح را می توان با تغییرات اعمال شده به صورت آنلاین دید .


بردار و پیکسل : یکی دیگر از ویژگی های اصلی این ابزار این است که به طراح سایت اجازه می دهد از هر دو روش برداری و پیکسلی برای تصاویر استفاده کند که این باعث بهینه شدن تصاویر سایت می شود و این امکان را می دهد در صورت لزوم در بخش های مختلف از هر دو روش بهره برد .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (365)
کد خبر: 2304


  • ابزار Affinity برای طراحی UI و UX  در سایت