Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
09

بهترین ابزارهای نمونه اولیه در طراحی سایت

بهترین ابزارهای نمونه اولیه در طراحی سایت

نمونه های اولیه همیشه می توانند تعامل بهتری را بین تیم طراحی با مشتریان در طراحی سایت و یا اپلیکیشن ایجاد نمایند بعد از جل ات متعدد بابت دریافت نیازهای مشتری نیاز است یک نمونه اولیه سایت و یا اپلیکیشن تهیه شود تا به درستی نیازهای که مشتری به تیم طراح گفته شده است در آن پیاده شود در برخی موارد همین نمونه اولیه است که باعث جلوگیری از صدمه به پروژه و شکست پروژه می شود چرا که وقتی آن را به مشتری نشان می دهیم مشتری می تواند تصمیم نهایی خود را بابت درست بودن مسیر طراحی به تیم طراحی نشان دهد و یا نیاز است برخی تغییرات در آن اعمال شود این تغییرات به مراتب کم هزینه تر و زمان کمتری از تیم طراحی خواهد گرفت ما در ادامه می خوایم به برخی از ابزارهای مهم و پر کاربر در نمونه های اولیه طراحی بپردازیم.

Proto.io : گرچه نمونه اولیه در درجه اول یک فرآیند طراحی است، توسعه دهندگان و مدیران تولید نیز از نمونه اولیه استفاده می کنند. مدل سازی با کمترین وجهی برای ارائه مدیران محصول با نگاهی سریع به مفاهیم طراحی مورد استفاده قرار می گیرد. Proto.io این کار را به راحتی برای طراحان انجام می دهد شما نیاز ندارید برای کار با این ابزار برنامه نویسی کنید و یا مهارت ویژه طراحی داشته باشید ، شما می توانید با یک مدل wireframe یا مدل کم فای شروع کنید و خودتان را با این ابزار آشنا کنید. این ابزار دارای ویژگی های متعددی شامل نسخه کنترل برای پیگیری تغییرات و تکرار نمونه اولیه می باشد . همچنین این ابزار به طراح اجازه می دهد هنگامی که کاربران در نمونه اولیه طراحی مشغول کار هستند از کلیک ها و دیگر عملیات کاربر ویدئو ضبط نماید که باعث فیدبک بهتر طراحی اولیه می باشد .


UXPin : بیش از یک ابزار نمونه برداری است  این یک پلت فرم طراحی UX کامل است. این بدان معنی است که شما می توانید نمونه اولیه، یک سیستم طراحی، ایجاد مستندات برای دستیابی برنامه نویس در یک مکان را داشته باشید. قدرت واقعی UXPin این است که به شما یک ابزار استاندارد برای فرآیند طراحی و توسعه می دهد . هنگامی که سیستم طراحی خود را با UXPin یا Sketch ایجاد کرده اید CSS آن به صورت اتوماتیک ایجاد می شود که این خود باعث می شود طراح برای طراحی نهایی از آن به راحتی استفاده نماید . همچنین می شود طراحی فتوشاپ و طراحی های دیگر را نیز در این ابزار وارد کنید و فرآیند و مراحل گردش آن را نیز در این ابزار ایجاد نمایید در واقع با این ابزار همه چیز که برای طراحی رابط کاربری و طراحی تجربه کاربری به آن نیاز دارید را یکجا می توانید داشته باشید .

 

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (316)
کد خبر: 2354


  • بهترین ابزارهای نمونه اولیه در طراحی سایت