Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
12

نمونه های زیبا از Content Card در طراحی سایت

نمونه های زیبا از Content Card در طراحی سایت

امروزه یکی از قسمت هایکه می توان از آن برای نشان دادن محتوای زیبا در سایت ها بهره برد کارت های محتوا ( Content Card) می باشد با استفاده از این قالب می توان پست های بلاگ ها را به زیبای به کاربران نشان داد . همچنین از این قالب ها برای نشان دادن محصولات و خدمات سایت نیز استفاده می شود . ما در این مقاله قصد داریم به برخی از زیبا ترین کارت های محتوا که با CSS طراحی شده اند و در تمامی مرورگرها می تواند به درستی دیده شوند بپردازیم .

کارت محتوا  متریال دیزاین

 این کارتها از اصول طراحی محتوا گوگل بهره می برند و از نظر زیبایی تعاملی هستند و به راحتی طراحان از آنها می توانند در طراحی سایت خود استفاده نمایند . با کلیک بر روی منو همبرگر یک انیمیشن زیبا ایجاد می شود و سپس محتوای آن کارت برای کاربران به ظاهر خواهد شد . این باعث می شود کاربر مانند یک نسخه آنلاین شده یک کارت سنتی که بصورت آنلاین ایجاد شده است به این قسمت از سایت نگاه کند و برای همین توجه بیشتر به آن داشته باشد .


کارت های فلیپ فلاپ

 این کارت با الهام از دستیار شخصی گوگل بهره گرفته است چرا که درون این کارت ها سایه های زیبا وجود دارد که کاربر هنگام کلیک بر روی این کارت ها یک انیمیشن زیبا می بیند که کارت را برعکس کرده و اطلاعات پشت آن را نشان می دهد .


Parallax Depth Cards

 این یک طراحی بی نظیر می باشد که توسط Merskin ایجاد شده است ، حرکت به بالای این کارت های عکس باعث می شود چشم انداز در حال تغییر آنها با یک اثر پیمایش اختلاف منظر به موقعیت مکان نما مربوط شود .


کارت محصولات

 هنگامی که برای نمایش محصولات با مشکل مواجه می شوید این کارت می تواند به شما کمک نماید چرا که وقتی کاربر می خواهد رنگ ، اندازه و جزئیات بیشتری از یک محصول را ببیند و موس خود را روی آن محصول می برد اطلاعات بیشتری از آن محصول با یک افکت زیبا پدیدار می شود .


کارت محتوا برای مقالات

شاید یکی از پر استفاده ترین کارت های محتوا برای مقالات و وبلاگ ها در سایت ها باشد در این نوع کارت ها اطلاعات مفید خبری مانند تاریخ ، دسته بندی های خبری ، زمان ، اظهار نظر ها به زیبای طراحی شده است و طراحان می توانند با بهره گرفتن از آن محتوای آن را برای کاربران جذاب تر نمایند .


Blog Cards

این نوع کارت یک کارت محتوای افقی برای وبلاگ ها می باشد که دارای افکت زیبای هنگام قرار دادن موس بر روی آن است همچنین تصویر زاویه ای در این نوع کارت شکلی متفاوت و زیبا به آن داده است .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (332)
کد خبر: 2359


  • نمونه های زیبا از Content Card در طراحی سایت