Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
12

طراحی و نمونه های زیبا از جداول قیمت در طراحی سایت

طراحی و نمونه های زیبا از جداول قیمت در طراحی سایت

جداول قیمت یکی از قسمت های جدا ناشدنی در طراحی سایت می باشد چرا که سرویس ها و یا خدماتی که سایت ها برای مشتریان خود قرار می دهند باید توسط این جداول قیمت گذاری شود همچنین محصولاتی که توسط شرکت ها طراحی و ایجاد شده است نیز نیاز به قیمت دارند . بسیاری از طراحان اعتقاد دارند ای قیمت باید به صورت ویژه طراحی شود و مبحث UX به صورت کامل بر روی آن پیاده شود چرا که این مرحله ای است که کاربر تصمیم به کلیک بر روی یکی از جداول قیمت می کند و یا آن قسمت را ترک می نماید ما در این پست می خواهیم به برخی از جداول و قسمت های مهم آن بپردازیم و چند جدول ریسپانسیو که به خوبی با گوشی های هوشمند و تبلت ها سازگاری دارند را نشان دهیم .

Icon Table

 تصاویر عالی همیشه در سایت مورد توجه قرار می گیرد این تصاویر می تواند یک عکس محصول و یا تصاویر کاستم شده از یک محصول و یا سرویس و هر آنچه که اهداف سایت شامل آن می شود می باشد . همچنین می دانیم که تصاویر جذابی بیشتری نسبت به متن سایت دارد یکی از تصاویر مهم در جداول قیمت گذاری آیکون های آن می باشد که می تواند کاربران را به آن جذب نماید ، به وسیله آیکون ها طراح می توان به کاربران نشان دهد این پکیج از قیمت گذاری شامل چه موارد های می باشد بدون انکه اطلاعاتی از جداول را بخواند . در این مورد می توان آیکون جدول را به عنوان یک ویژگی و ویترین جداول نام برد که می تواند باعث کشش بیشتر کاربران شود .


تعداد ردیف ها و رنگ های مختلف در جدول قیمت گذاری

حتما ردیف های مختلف را که با رنگ های گوناگون در جداول قیمت گذاری در سایت ها وجود دارد را دیده اید تعداد نوارها و رنگ های مختلف در هر ردیف جداول قیمت گذاری باعث می شود تا جذابیت و زیبای بیشتری به هر یک از قسمت ها داده شود و در نتیجه توجهات کاربران برای خواندن محتوای آن ردیف بیشتر شود .


Professional Pricing

وب سایت های B2B اغلب به طرح های حرفه ای تر نگاه می کنند که از طرح های رنگی و آیکون های غریزی دور می مانند. طرح قیمت گذاری برای این نوع سایت ها همیشه جالب تر بوده است در این نوع قیمت گذاری باید توجه بیشتری به طرح داشت چرا که باید کاربر را متقاعد کرد که این امکانات با قیمت سازگاری داشته و بسیار مناسب می باشد . به همین دلیل است که طراحان سعی می کنند امکانات این جداول را به خوبی طراحی نمایند .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (266)
کد خبر: 2360


  • طراحی و نمونه های زیبا از جداول قیمت در طراحی سایت