Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
14

ابزار MailStyler ساخت ایمیل ریسپانسیو در بازار مارکتینگ

ابزار MailStyler ساخت ایمیل ریسپانسیو در بازار مارکتینگ

امروزه ایمیل مارکتینگ یکی از ابزارهای کار آمد در رونق دادن به کسب و کار اینترنتی شده است اما چیزی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که دیگر کاربران مانند گذشته از کامپیوتر شخصی و یا لپ تاب خود برای دیدن ایمیل ها بهره نمی گیرند بلکه از ابزارهای دیگری مانند موبایل های هوشمند و تبلت ها که همیشه همراه آن ها می باشند برای دیدن کارهای متعدد در فضای مجازی از جمله چک کردن ایمیل های خود استفاده می کنند . در این میان ابزاری با نام 2 MailStyler وارد بازار شده است که می تواند به زیبایی برای هر شخصی یک ایمیل تبلیغی ریسپانسیو ایجاد نماید . همچنین با استفاده از این ابزار می توانید به راحتی یک ایمیل خیره کننده و جذاب برای مشتری های خود طراحی کنید . در واقع می توان گفت ایمیل مارکتینک بخشی از بازاریابی موثر برای کسب وکار شما بعد از طراحی سایت می باشد .


اگر نگاهی دقیق تر به ابزار 2 MailStyler بی اندازیم متوجه می شویم که اولین موردی که این ابزار را محبوب کرده است Drag & Drop المان های این ابزار می باشد که به راحتی در فضای کاری آن قابل جا به جای می باشد . همچنین این ابزار دارای بلوک های برای هدر ، فوتر و محتوای اصلی ایمیل دارد که می توان به راحتی آن ها را انتخاب کرد و اندازه ، رنگ و بقیه خصوصیات آن را با توجه به نیاز تغییر داد . یک پالت رنگی در این ابزار وجود دارد که می توان با آن المان ها را به رنگ مور نظر خود ایجاد کرد .


 یکی دیگر از ویژگی های این ابزار مدیریت تصاویر می باشد طراحان هنگام طراحی ایمیل تبلیغاتی نیاز دارند که تصاویر با اندازه های مختلف در بخش های مختلف ایمیل داشته باشند  2 MailStyler این امکان را به طراح می دهد که به راحتی بتواند تصاویر را به اندازه مختلف خود ایجاد نمایند و آن را در بخش های تعیین شده خود قرار دهد . همچنین این ابزار از آیکون های شبکه اجتماعی بهره برده است که طراح می تواند آیکون های مورد نظر خود را قرار داده و لینک های مرتبط با آن را ایجاد نماید .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (303)
کد خبر: 2362


  • ابزار MailStyler ساخت ایمیل ریسپانسیو در بازار مارکتینگ