Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
30

گفتگو های که هر طراح سایتی باید آن را مشاهده نماید

گفتگو های که هر طراح سایتی باید آن را مشاهده نماید

همیشه به هر شخصی برای هر کاری گفته می شود که باید قبل از شروع کار موارد مورد نیاز و مهارت خود را ار طریق فیلم های آموزشی و صحبت کردن با افراد با تجربه بیشتر کند و در واقع از با این کار می تواند بهترین الهام گیری را انجام دهد ما در این پست قصد داریم برخی از همایش ها و یا آموزش های که هر طراح برای طراحی سایت باید آن را مشاهده نماید نشان دهیم . در این فیلم ها ابتدا مایک ماناس اولین کتاب تعاملی کامل خود را با نام انتخاب ما را نشان می دهد و شما می توانید آن را  مشاهده نمایید .


نه تنها این کتاب مفاهیم جدیدی از هنرهای نمایشی را معرفی می کند، بلکه همچنین روش های جدیدی برای ارتباط با داده ها و سازماندهی داده ها برای اشتراک گذاری داده را نیز به خوبی نشان می دهد . فیلم بعدی که توصیه اکید دارم آن را حتما مشاهده نمایید در مورد استفان ساگمیستر می باشد او تواسته است از پوسترهای کوچک در مترو تا معماری های بسیار زیبا تفس مخاطبان را در هنگام نمایش طراحی های خود بگیرد و یک طراح تازه کار باید به خوبی این فیلم را مشاهده نماید تا بفهمد به چه صورت یک طراحی می تواند شادی را به مخاطب خود القا نماید  .


سومین فیلمی که توصیه می شود یک طراح آن را مشاهده نماید از میلتون گلاسر می باشد او به خوبی به طراحان یاد می دهد چگونه طراحی گرافیکی و روند ایجاد یک مفهوم معنادار از منابع انتزاعی و ساختار یافته را می توان ایجاد کرد همچنین توضیح می دهد که چگونه شکستن قوانین گاهی می تواند راه تازه ای برای احیای ایده های قدیمی باشد .


فیلم آخری که در این پست توصیه می شود از روری ساترلند می باشد او در این فیلم به شما به طراحان می گوید مهم ترین چیز برای ایجاد نوآوری و خلاقیت درک درست از مشکلات می باشد در واقع به اعتقاد او طراحی موفق آمیز می باشد که درک درستی از اطراف و شرایط خود داشته باشد و سپس طراح شروع به طراحی نماید  .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (217)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2389


  • گفتگو های که هر طراح سایتی باید آن را مشاهده نماید