Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
03

بهترین فروشگاه های آماده برای استفاده کدامیک می باشند؟

بهترین فروشگاه های آماده برای استفاده کدامیک می باشند؟

اینکه یک استارتاپ یا یک شخص می خواهد یک فروشگاه اینترنتی داشته باشد تا بتواند از طریق آن ایده خود را پیاده سازی نماید امری روزمره در فضای مجازی شده است بسیاری از آن ها ترجیح می دهند به جای هزینه های بالا ابتدا از فروشگاه های آماده برای کار خود استفاده نمایند تا در صورت رونق گرفتن ایده و یا استارتاپ خود هزینه مورد نظر را برای پیاده سازی یک فروشگاه پرداخت نمایند برای همین استفاده از فروشگاه های آماده امروزه بسیار مورد استقبال افراد و تیم های استارتاپی قرار گرفته است . برای همین ما می خواهیم در ادامه به برخی از فروشگاه های آماده که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد بپردازیم .


 اولین فروشگاهی که به آن خواهیم رداخت توسط پلتفرم وردپرس با نام WooCommerce می باشد شاید می توان گفت یکی از محبوب ترین فروشگاه های که مورد استفاده قرار می گیرد همین پلتفرم است چرا که بسیاری از اشخاص حتی آن های که دانش کافی در مورد طراحی سایت و همچنین طراحی فروشگاه اینترنتی ندارند می توانند به راحتی با آن کار کرده و آن را نصب نمایند این پلتفرم مانند وردپرس دارای تم های زیبا و جذاب می باشد که بسیار ارزان و سریع نصب می شود .


دومین فروشگاهی که مورد استفاده قرار می گیرد فروشگاه Open Cart می باشد این فروشگاه از زبان برنامه نویسی PHP بهره می برد شاید WooCommerce بسیار جذاب و راحت باشد ولی یکی از ایرادات آن کارایی پایین آن در مقابل تعداد کاربران زیاد می باشد در عوض پلتفرم Open Cart که از برنامه نویسی MVC زبان PHP بهره می برد دارای کارایی بالا می باشد همچنین بسیاری از برنامه نویس ها در جهان ماژول های متنوعی برای آن نوشته اند و می توان به جرات گفت بهترین فروشگاه زبان PHP از نظر کارایی را به خود اختصاص داده است.


آخرین فروشگاهی که مورد بررسی قرار می دهیم فروشگاه NopCommerce می باشد این فروشگاه یکی از بهترین فروشگاه های آماده می باشد که به زبان برنامه نویسی دات نت نوشته شده است و هنگامی که مایکروسافت تکنولوژی MVC را رونمایی کرد تیم NopCommerce به سرعت نسخه بعدی NopCommerce را با MVC طراحی نمود . جالب است بدانید این پلتفرم در نسخه بعدی خود به مشتریان خود قول داده است از تکنولوژی به روز مایکروسافت یعنی ASP.Net Core2 بهره ببرد و شاید یکی از اولین پلتفرم های دات نت باشد که توانسته است به سرعت بر روی یک سیستم عامل غیر ویندوزی نصب شود . سبک نوشتن این پلتفرم طوری می باشد که می توان برای آن ماژول های متنوعی ساخت و آن را به هسته این پلتفرم اضافه نمود .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (285)
گروه خبر: طراحی سایت, سبک
کد خبر: 2394


  • بهترین فروشگاه های آماده برای استفاده کدامیک می باشند؟