Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
30

سایت های هالوین

سایت های هالوین

هالوین یکی از روزهای معروف کشور آمریکا می باشد در این روز مردمان چهره های وحشتناکی برای صورت خود ایجاد می نمایند و به همدیگر نشان می دهد این روز کم کم در فضای مجازی نیز جا باز کرده است به طوری که طراحان دنیا در چنین روزی شروع به طراحی سایت خود برای روز هالوین می کنند و مسابقاتی برای بهترنی طراحی سایت هالوین در جهان ترتیب می دهد اینکه چگونه بتوانند محصولات و سرویس های خود را بر اساس آن طراحی و برای کاربران نمایش دهند .  ما در این پست می خواهیم در مورد معروف ترین سایت های هالوین امسال صحبت نماییم . یکی از طراحی های که امسال در روز هالوین صورت گرفته است از رمان استیون کینگ می باشد این رمان خود ناراحت کننده و وحشتناک می باشد و طرحی که از آن کشیده شده است نشان دهنده تاریکی و وحشت است و برای چنین روزی بسیار مناسب به نظر می رسد .


سایت بعدی که مورد توجه روز هالوین امسال بوده است از هنرمندان Hellboy و Mignola برگرفته شده است این سایت دارای یک بازی کامل از موجودات از فولکلور و عجیب و غریب می باشد و همچنین دارای کارآگاه مخفی و برجسته BPRD نشات گرفته شده است .


سایت بعدی که امسال مورد توجه قرار گرفت جهان فراموش شده نام داشت این طراحی بر گرفته شده از جزیره هاشیما در سال 1974 در ساحل ژاپن می باشد این طراحی یک جزیره خالی از سکنه با ساختمان های قدیمی را به تصور می کشد و نوعی وحشت را می توان هنگام دیدن صفحات این سایت مشاهده نمود .


سایت بعدی از هیولای معروف ژاپن استفاده کرده است هیولایی که ما بیشتر آن را در سینماهای بزرگ آمریکای دیده بودیم ، گودزیلا این نماد وحشت و هیولا در ژاپن برای بعضی ها همچنان سمبل خوبی در روز هالوین می باشد و طراحان جهان دوست دارند از این نماد همچنان در این روزها بهره ببرند .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (347)
گروه خبر: طراحی سایت, سبک
کد خبر: 2440


  • سایت های هالوین