Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
05

نمونه های زیبا از طراحی کد مدیا پلیر در سایت

نمونه های زیبا از طراحی کد مدیا پلیر در سایت

با ظهور تکنولوژی های جدید مانند HTML5 و CSS3 و بالا رفتن سرعت اینترنت در جهان بسیار از طراحان استفاده از مدیا پلیر را در طراحی سایت ضروری و باعث جذابیت آن می دانند . همچنین نباید دیگر به مدیا پلیر های قدیمی که حداقل امکانات را در سایت ها فقط برای پخش صدا و یا تصویر داشتند اکتفا کرد بلکه باید طراحی مدیا پلیر مد نظر گرفته شود بخصوص در این زمان که سایت ها طوری المان خود را طراحی می کنند که برند شرکت را برای بیینده القا نماید .


ما در این پست می خواهیم با برخی از زیبا ترین و جذاب ترین مدیا پلیرهای که با استفاده از تکنولوژی جدید ساخته شده اند را به شما نشان دهیم و همچنین کدهای آن را برای شما به صورت لینک قرار خواهیم داد تا طراحان بتواند از آن برای طراحی خود استفاده نمایند . یکی از زیبا ترین مدیا پلیرهای که می تواند به راحتی با مخاطب سایت ارتباط برقرار کند مدیا پلیرهای با شکل های دایره می باشد در این نمونه از مدیا پلیری که در زیر می بینید یکی از این نمونه ها می باشد که بسیار مورد توجه طراحان در سال 2017 قرار گرفته است .


نمونه دیگر از مدیا پلیر ها Draggable است که در واقع نوع کلاسیکی از پخش صوتی آهنگ ها می باشد در این نوع طراحی ها انواع آهنگ ها لیست شده است و کاربر می تواند آهنگ مورد نظر خود را برای پخش انتخاب نماید . Accessibility Built In یک طراحی خطی از مدیا پلیرهای قدیمی می باشد با این تفاوت که دکمه های در این طراحی قرار گرفته شده است که کاربر می تواند با آن ها هنگام گوش دادن زیرنویس آهنگ ها و یا صدای که پخش می شود را ببیند همچنین دکمه ای قرار گرفته است که به کاربران این اجازه را می دهند آهنگ مورد نظر را دانلود نماید .


طراحی مدیا پلیر دیگری که در سال 2017 برای طراحی سایت مورد استفاده قرار گرفته است توسط مایکل ژیگولین انجام شده است در این نوع طراحی از سبک متریال دیزاین برای زیبا کردن مدیا پلیر مورد استفاده قرار می گیرد . یکی دیگر از انواع طراحی ها که حس خوبی به کاربران می دهد Spinning Some Vinyl می باشد با استفاده از این نوع طراحی می توان برند سایت را در تصاویر و متن آن قرار داد . برخی دیگر از نمونه های طراحی مدیا پلیر را در زیر مشاهده خواهید کرد .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (355)
کد خبر: 2502


  • نمونه های زیبا از طراحی کد مدیا پلیر در سایت