Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
16

چند استارتاپ جدید اروپا در سال 2018

چند استارتاپ جدید اروپا در سال 2018

سال 2018 آغاز شده است و طراحان ، متخصصان و شرکت های بزرگ و کوچک به دنبال طراحی استارتاپ های جدید و یا تغییر برخی از استارتاپ ها به نوآوری های جدید می باشند تا بتوانند مشتریان بیشتری را جذب خود نماییند . شرکت ها و اشخاص اروپای نیز از این قاعده مستثنی نیستند ما در ادامه این مقاله راجب چند استارتاپ و شرکت های که در اورپا توانسته اند جایگاه مناسبی پیدا کنند را شرح می دهیم . اولین شرکت که در اروپا به آن می پردازیم Zentoshop می باشد این شرکت تجارت مبتنی بر Saas است که به صاحبان فروشگاه های آنلاین اجازه می دهد بستر مناسبی را برای خود در محیط اینترنت ایجاد کنند آن ها می توانند در عرض چند دقیقه محصولات مورد نظر خود را در فروشگاه آنلاین خود قرار داده و مشکلات مقیاس پذیری و یا ترافیک سایت که در بیشتر مواقع منجر به اختلال و از کار افتادن فروشگاه آنلاین می شود را از بین برده است  در واقع Zentoshop طراحی سایت فروشگاهی را با مشکلات متعددی که صاحبان با آن مواجه می شوند حل کرده است ، مشکلاتی که بسیار از صاحبان فروشگاه مجبور بوده اند برای آن ها متخصصان فنی استخدام نمایند .


استارتاپ دیگری که امروزه در اروپا رواج یافته است از یک اپ سرچشمه می گیرد اپ eDrone.me این اپ یک اپ CRM می باشد البته باید گفت یک اپی که از تمامی تجارب یک CRM استفاده کرده است و توانسته با استفاده از الگوریتم learning machine داده ها را به وسیله آن پردازش کرده و به مدیران سایت و مدیران تجارت الکترونیک پیشنهادهای شگفت آور برای جلب مشتریان می دهد . جالب است بدانید این اپ با فروشگاهی اوپن سورس نظیر Woocommerce ، Opencart و... یکپارچه می شود .


استارتاپ دیگری را که می خواهیم به شما بگوییم با یک جمله آغاز می کنیم "آینده برای هوش مصنوعی می باشد " تیم رومانیای به نام TypingDNA در حال تلاش برای استفاده از هوش مصنوعی و الگوریتم های learning machine برای توسعه راه حل های رفتاری بیومتریک می باشند این کار برای تلفن های هوشمند می تواند بسیار جذاب باشد تصور کنید کاربران همیشه رمز عبور خود را فراموش می کنند این سیستم می توند براساس الگوی تایپ کاربر خود رمز عبور آن را پیدا کرده و آن را اعلام و یا تایپ نماید .Hundred5  ابزاری قدرتمند می باشد که می تواند در طراحی سایت های استخدامی بسیار کارا باشد این ابزار براساس اولویت مدیر و همچنین الگوریتم های خود از میان کسانی که دفرم درخواست استخدام را پر کرده اند نفرات توانمند در زمینه های مختلف را برای مدیران پیدا کرده و گزارشی به آن ها می دهد تا مدیران بتوانند به راحتی موارد مورد نظر خود را برای مصاحبه دعوت نمایند . در واقع با این کار بسیاری از مشکلات برای استخدام اشخاص توانمند از دوست مدیران شرکت ها برداشته شده همچنین تایم و زمانی که شاید هر مدیر برای نگاه کرده به رزومه هر شخص انجام می داد نیز از بین می رود .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (281)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2515


  • چند استارتاپ جدید اروپا در سال 2018