Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
22

نکاتی در مورد طراحی لوگو برای شرکت – قسمت دوم

نکاتی در مورد طراحی لوگو برای شرکت – قسمت دوم

با قسمت دوم طراحی لوگو با شما هستیم در این قسمت نیز به نکات و موارد دیگری در مورد طراحی لوگو می پردازیم .


فرآیند شخصی ساز طراحی لوگو در طراحی سایت

تعقیب و دنبال روی از طراح های ایجاد شده هیچ وقت شما را به طراحی و ایجاد خلاقیت نمی رساند شما باید بدانید نمی توان بدون ایده و خلاقیت در طرح خود لوگوی منحصر به فرد برای شرکت طراحی کنید . موارد زیر شما را برای رسیدن به یک ایده و یا خلاقیت راهنمایی می کند:

·         داشتن جلساتی متعدد برای اهداف شرکت

·         پژوهش و جستجو در اینترنت بر اساس اهداف شرکت

·         اسکچ کردن(Sketches )

·         کشیدن طرح و تغییر آن بارها و بارها

·         نوآوری در رنگ ها براساس رنگ های مورد نظر شرکت

جامع و جزئیات گر

اطمینان حاصل کنید که طرح ایجاد شده خود را در فرمت های مختلف دیده اید  و در تمامی فرمت ها طرح شما به شکل مطلوبی نمایش داده شده است  . برای مثال لوگوی که طراحی کرده اید آیا در تی شرت ، یک وبسایت یا یک بنر به خوبی نمایان گر اهداف شرکت است  و جذابیت لازم را دارا می باشد . همچنین ترکیب رنگ های به کارگرفته شده بر اساس روانشناسی رنگ استوار می باشد . هنگام انتخاب ترکیب رنگ خود در لوگو طراحی شده توجه داشته باشید این رنگ لوگو می باشد که انتظارات بازدید کننده از برند یک شرکت را تداعی می کند .   

کشیدن طرح های اولیه بر روی کاغذ

شاید برای شما طراحان بارها پیش آمده است که یک طوفان از ایده ها در مورد طراحی سایت و بخصوص طراحی لوگو به فکر شما خطور کرده است در مرحله اول سعی کنید همه آنها را بر روی کاغذ پیاده کنید چون بارها تجربه شده است که این ایده ها که بعضی از آنها تحول عمیقی در طراحی ایجاد می گونند به زودی از ذهن انسان فراموش می شوند برای همین هر چند نامهوم طرحی به فکر شما خطور می کند باز هم آن طرح را بکشید سپس پس از کشیدن طرح های خود بر روی هر طرح وقتی عمیق تر بگذارید و کمی و کاستی آن طرح را با مطالعه و دقت بیشتر طراحی کنید .  


تحقیقات آنلاین انجام دهید

دیگر طراحی بخصوص طراحی لوگو فقط نشستن و کشیدن در کامپیوتر و یا برگه طراحی نیست شما باید به عنوان طراح با جستجو در اینترنت و دیدن طرح های مختلف حتی دیدن موضوع های مورد ارتباط با طرح خود از آنها ایده بگیرید و یا با ایده خود آنها را ادغام نمایید توجه داشته باشید ایده گرفتن و کپی کردن طرح دیگران دو جیز جدا از هم می باشند . یک تحقیق نشان می دهد حداقل 10 موضوع مرتبط با ایده خود را باید در اینترنت مشاهده نمایید که باعث ایجاد فکر های خلاقانه در طراحی می شود.

 

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (288)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2521


  • نکاتی در مورد طراحی لوگو برای شرکت – قسمت دوم