Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
12

ابزار توسعه و طراحی سایت برای برنامه نویسی بدون درد سر (Wix Code)

ابزار توسعه و طراحی سایت برای برنامه نویسی بدون درد سر (Wix Code)

هر شخصی دوست دارد برای خود یا  شرکت  و یا کسب و کار خود شروع به طراحی سایت کند اما این نیاز به دانش فراوان در مورد انواع فیلدهای طراحی و برنامه نویسی می باشد که برای بهره مندی از آن نیاز به زمان طولانی و هزینه زیادی است که قاعدتا عده کمی از آن برخوردار خواهند بود . این نیاز که می توان خود یک بازار هدف باشد برای برخی از شرکت ها یک فرصت محسوب شده است و اخیرا یک شرکت با پلتفرم Wixشروع به راه اندازی سرویسی در فضای مجازی نموده است که هر شخص با هر نوع توانای و دانشی بتواند طراحی سایت خود را ایجاد نماید این کار از طریق امکانات زیادی که به کاربران داده می شود امکان پذیر است . همچنین این سرویس ابزار جدید دراختیار کاربران می گذارد که از این طریق بتوانند برنامه نویسی های مورد نظر خود را انجام دهند نام این ابزار Wix Code می باشد . در واقع Wix Code یک IDE برای سرویس   wixبشمار می آید . Wix Code ساخت وب سایت را به یک سطح جدید با یک راه حل حرفه ای تر برای توسعه دهندگان وب می دهد . البته بدون Wix Code نیز کاربران می توان طراحی زیبا برای سایت خود ایجاد نمایند Wix Code برای آن دسته از کاربرانی می باشند که می خواهند ذوق و خلاقیت خود را در کد نویسی آزمایش نمایند . Wix Code  برای ساخت برنامه های کاربردی وب و وب سایت های قدرتمند در Wix با تمام قابلیت های انعطاف پذیری و عملکردی که به طور سنتی از جوامع وب ایجاد شده است، ساخته شده است.


شما می توانید از آن برای ساخت وب سایت های پویا یا برنامه های قوی برای پروژه های شخصی یا کار مشتری استفاده کنید. یکی از مزایا خوب Wix Code این است که کاربر نیاز به نصب هیچ افزونه و یا هیچ کتباخانه ای ندارد و به راحتی می تواند در محیط شروع به برنامه نویسی نماید همچنین هنگام طراحی سایت از طریق Wix Code یک پایگاه داده داخلی درون خود ایجاد می نماید . برخی از ویژگی های دیگر Wix Code شامل موارد زیر می باشد :

·         اضافه کردن جاوا اسکریپت به عناصر صفحه به طوری که هر تعامل به وب سایت شما منحصر به فرد است

·         داده های نامحدود را ذخیره و مدیریت کنید، از جمله اینکه در آن اطلاعات استفاده می شود و چه کسی می تواند آن را در وب سایت خود مشاهده و ویرایش کند.

·         ایجاد و مدیریت فرم های کاربری و ورودی ها و ذخیره آن در پایگاه داده خود در Wix Cloud

·         ایجاد صدها صفحه با یک طراحی و محتوا به طور مستقیم از پایگاه داده خود

·         کنترل توابع با استفاده از API های Wix Code

·         ایجاد اسکریپت های سفارشی (اسلاید، جابجایی، شناور و بیشتر) برای افزایش تعامل با کاربر در طراحی سایت خود

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (359)
کد خبر: 2540


  • ابزار توسعه و طراحی سایت برای برنامه نویسی بدون درد سر (Wix Code)