Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
14

نسخه جدید TypeScript 2.7 منتشر شد

نسخه جدید TypeScript 2.7 منتشر شد

امروزه بسیاری از پلتفرم های جاوا اسکریپت برای زیبا تر کردن ، راحت تر کردن و همچنین جذاب تر کردن طراحی سایت در اختیار طراحان قرار داده شده است یکی از این پلتفرم ها که در این چند سال اخیر جای خود را بین طراحان باز کرده است TypeScript 2.7 می باشد . TypeScript یک جاوا اسکریپت تمیز، قابل خواندن و انحصاری است که توسط شرکت مایکروسافت منتشر شده و ویژگی های ECMAScript را در تمامی مرورگرها، از جمله در مرورگرهای قدیمی، اجرا می کند. TypeScript پیشرفته است، اما کاملا موثر می باشد. نسخه جدید آن یعنی TypeScript 2.7 چند روز پیش منتشر گشته جالب است بدانید این پلتفرم جاوا اسکریپتی در 1- زبان برتر در گیت هاب مورد استفاده قرار گرفته است یکی از ویژگی های جدید نسخه TypeScript 2.7 Tuples می باشد که دارای طول ثابت دارای امضا درخواست Tycho Grouwstra است. برخی دیگر از ویژگی های نسخه جدید TypeScript 2.7 شامل موارد زیر می باشد :

·         Tuples طول ثابت: با استفاده از انواع عددی حرفی اجازه می دهد تا tuples از tuples of arities متفاوت باشند، انواع tuple در حال حاضر encory arity و tuples از arities های مختلف دیگر قابل تعویض به یکدیگر نیستند.

·         در اپراتور باریک و دقیق exampleof: اپراتور در حال حاضر یک عبارت باریک برای انواع است در حالی که اپراتور exampleof در حال حاضر به جای تکیه بر سازگاری ساختاری، زنجیره ارثی را به کار می گیرد.

·         سازگاری با ماژول ECMAScript: -esModuleInterop قابلیت همکاری بهتر با فرمت های ماژول موجود را به ارمغان می آورد.

·         اظهارات انتساب قطعی: یک اظهار قطعی در قالب "!" میتواند در متغیرها یا اعلانات گنجانده شود.


همچنین انطباق این پلتفرم با نسخه جدید ECMAScript به حداکثر رسیده است این بدان معنا است که طراحی سایت انجام شده با پلتفرم TypeScript منطبق بر آخرین استاندارد ECMAScript می باشد و طراحان با خیال آسوده می توانند از این پلتفرم در نسخه های بعدی نیز استفاده نمایند . این یک سال جالب برای TypeScript است. نسخه بعدی که برای ماه مارس برنامه ریزی شده، انواع شرطی و مدیریت بهتر الگوهای namespace در فایلهای .js را ارائه می دهد .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (356)
کد خبر: 2542


  • نسخه جدید TypeScript 2.7 منتشر شد