Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
23

چند سرویس آنلاین مناسب برای طراحان سایت

چند سرویس آنلاین مناسب برای طراحان سایت

امروزه اشخاص متعدد با تخصص های گوناگون در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنند بسیاری از این اشخاص تخصص زیادی ندارند و یا نمی توانند فرصت کافی برای آپدیت کردن دانش فنی خود و هزینه های آن قرار دهند اما باید دانش خود را برای رقابت با سایر متخصصان و شرکت های متخصص در این زمینه بالا ببرند همین امر و نیاز به روز بودن باعث شده است بسیاری از شرکت ها بر روی سایت ها و سرویس های که باعث می شود طراحان از طریق این وب سایت ها به همدیگر کمک نمایند و تجارب خود را به اشتراک بگذارند تمرکز نمایند ما در ادامه این پست به برخی از این سایت ها که طراحان و توسعه دهندگان در آن ها تجارب خود را به اشتراک می گذارند می پردازیم .

Upwork : بزرگترین شبکه ای از فریلنسرهای موجود  در وب هستند. در حال حاضر بیش از 12 میلیون نفر در این سایت حضور دارند و می توانند به متقاضیان انواع سرویس ها و خدمات وب مانند طراحی UI ، UX و... را ارائه نمایند . این احتمالا بهترین مکان برای شروع جستجوی یک آمارتور محسوب می شود، صرفا به دلیل تعدادی از توسعه دهندگان و طراحان موجود در آن وجود دارد.


TopTal : سایتی دیگری که بسیار مورد استقبال طراحان قرار گرفته است TopTal می باشد این سایت برخلاف سایت Upwork فقط متخصصان حرفه ای را به کاربران نشان می دهد همچنین این سایت به طور اختصاصی فقط بر روی طراحی سایت و برنامه نویسی متمرکز بوده است و هدف از ایجاد سایت را بررسی استخدام کاربرانی که می خواهند با نشان دادن تجربه های خود در شرکت های بزرگ IT استخدام شوند بیان کرده است . این بدان معنا است که متخصصان این سایت تلاش زیادی برای بالا بودن کیفیت کار خود ارائه می نمایند .


مجله Smashing یک مجله آنلاین برای طراحان سایت و توسعه دهندگان است. اگر اشخاص و یا شرکت های تمایل به استخدام طراح و یا توسعه دهنده دارد می تواند از طریق این مجله آنلاین اقدام نمایند . همچنین طراحان نیز می توانند با داشتن رزومه مناسب و ارائه آن به این مجله و شرکت کردن در انجمن ها و دادن پاسخ مناسب به کاربران امتیاز مناسبی را جهت داشتن رزومه مناسب در این سایت یا مجله آنلاین کسب نمایند .


یکی دیگر از سایت ها که بسیاری از فریلنسرها آن را می شناسند سایت Freelancer می باشد این سایت با داشتن 21 میلیون کاربر هر نوع کار Freelancer را انجام می دهد که به طبع طراحی سایت و یا توسعه آن یکی از کارهای پر رایج آن محسوب می شود .


99Designs : یکی از کارهای که باعث می شود توانای طراحان در طراحی سایت محک بخورد مسابقات طراحی می باشد این سایت با تشویق طراحان به مسابقه دادن و امتیاز گرفتن باعث شده است طراحان زیادی را جذب خود نماید تا بتوانند با داشتن رتبه مناسب در این مسابقات و نشان دادن آن ها در این سایت خود را به مشتریان و شرکت های معتبر جهت گرفتن پروژه و یا استخدام نشان دهند .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (251)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2551


  • چند سرویس آنلاین مناسب برای طراحان سایت