Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
24

مجله های برتر UX

مجله های برتر UX

در یک صنعت مانند صنعت طراحی که هر روزه در حال تغییر و تحول می باشد و اطلاعات جدید و نوعی در این صنعت در حال به روز شدن است وجود ریفرنس های جدید و به روز می تواند طراحان را در رسیدن به اهداف کمک نماید . همچنین باید این منابع معتبر و از تجربیات اشخاص بزرگ در شرکت های معتبر گرفته شده باشد تا طراحان بتوانند بر روی آن ها استناد کرده و از طرح خود دفاع کنند ما در این پست در مورد تعدادی از مجلات که در زمینه UX به صورت حرفه ای کار می کنند و بسیاری از طراحان در طراحی سایت خود از آن ها بهره می برند صحبت خواهیم کرد .

Boxes and Arrows : این مجله در سال 2001 تاسیس شد یکی از قدیمی ترین مجلات آنلاین می باشد، Boxes and Arrows به تمرین، نوآوری و بحث طراحی متمرکز شده است ویکی از بهترین مجلات اینترنتی در این زمینه محسوب می شود همچنین تخصص خود را بر روی گرافیک و زیر مجموعه های مانند تعامل ، اطلاعات ، معماری طراحی و طراحی کسب و کار معطوف کرده است.

مجله UX : این مجله یک مجله رایگان در زمینه طراحی تجربه کاربری در سایت ، اپلیکیشن و... می باشد . این انتشارات با اشخاص متخصص در زمینه صنعت طراحی به خوبی تعامل کرده و آخرین دست آوردهای آن ها را در این زمینه در اختیار علاقه مندان قرار می دهد . این مجله پر از تجارب مختلف در زمینه تجربه کاربری در طراحی سایت ، اپلیکیشن ها و صنعت های مختلفی است که در طراحی تجربه کاربری کار کرده اند . راه کارهای نوآورانه و خلاقانه که خواندن آن ها برای تمامی اشخاص در این زمینه توصیه می شود . این مجله همچنین گفتگوهای مهمی در این زمینه را با متخصصان حرفه ای انجام می دهد .


WEBDESIGNER NEWS : این مجله آنلاین از طریق صدها پست وبلاگ مربوطه، رسانه های اجتماعی و کانال های خبری مختلف برای ارائه محتوای ضروری صنعت طراحی ایجاد می شود در واقع این مجله آنلاین با استفاده از استخراج اطلاعات مفید منابع متعدد خلاصه ای از طراحی های نوین در زمینه UX را در اختیار کاربران قرار می دهد . از ابزارهای جدید، برنامه ها، آمار، نسخه های نمایشی کد، پست های مختلف بخش، فیلم ها و موارد دیگر محتوا را استخراج کرده و در اختیار مخاطبان می گذارد .

UX Booth : UX Booth یک نشریه است که توسط جامعه متخصصان تجربه کاربری ساخته شده است در واقع در این مجله اشخاص نامدار و متخصص در زمینه طراحی تجربه کاربری (UX) کار می کنند که هر کدام از آن ها در شرکت های معتبر مشاور و یا جزء مدیران پروژه برای طراحی سایت و یا اپلیکیشن و... می باشند که خود باعث می شود تجربیات این نوع پروژه ها را در این مجله قرار دهند . این گروه از دیدگاه های گوناگون درباره تجربه کاربر می نویسد و نظرات قابل استفاده در وب را که از طریق آن همه توسعه دهندگان و طراحان می توانند به راحتی بهره مند شوند، ارائه می دهد.

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (318)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2552


  • مجله های برتر UX