Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
14

بهینه سازی تبدیل سایت با GetSiteControl

بهینه سازی تبدیل سایت با GetSiteControl

داشتن یک سایت موفق امروزه به عوامل بسیاری بستگی دارد یکی از این عوامل که باید در حین طراحی سایت به آن توجه داشت بهینه سازی نرخ تبدیل می باشد چرا که این کار باعث می شود ترافیک بیشتری وارد سایت شود . ابزار GetSiteControl یک راه حل جدید برای بهینه سازی تبدیل سایت می باشد که می تواند به افزایش مشارکت در سایت بی انجامد . این ابزار به هر کسی اجازه می دهد تا به سرعت ویجت های مانند فرم اشتراک ، فرم تماس ، ویجت چت و.. را بهینه کرده و برای مشتریان جذاب تر نشان دهیم . این ابزار در سال 2014 راه اندازی شده و بر اساس سالها تجربه در تعامل با کاربر است. بر خلاف سایر ابزارهایی که برای حل مشکل ساخته شده اند GetSiteControl برای جلوگیری از مشکل طراحی و ساخته شده است . این ابزار یک برنامه واحد با چند ویژگی مجزا می باشد این ویژگی ها می تواند تاثیر موثری در بهبود و جذاب بودن سایت شما از دیدگاه مشتری داشته باشد.


اولین ویژگی این ابزار داشتن ویجت های متنوع برای کارهای مختلف در سایت می باشد این ویجت ها طراحان و یا مدیران سایت را در هر سطح علمی مبتدی و یا حرفه ای باشند را کمک می نماید مثلا داشتن ویجت اشتراکی که به مدیران سایت کمک می نماید ایمیل مشتریان و یا کاربران خود را دریافت نمایند تا برای بازاریابی محصولات و یا سرویس های خود از آن بهره ببرند . این ابزار به طراح کمک می کند که ویجت اشتراکی مناسبی را هنگام طراحی سایت استفاده نمایند مثلا براساس نوع حساسیت بازاریابی ایمیل مارکتینگ سایت پیشنهاد می کند که برای وارد کردن ایمیل مشتری قرعه کشی هنگام ثبت ایمیل انجام شود تا کاربران تمایل بهتری برای ثبت ایمیل خود داشته باشند و یا اینکه طراحی ویجت اشتراک را برحسب نوع کسب و کار سایت پیشنهاد می کند .


ویجت های دیگری نیز در این ابزار دیده می شود ویجت های تماس ، ویجت تبلیغات ، ویجت نظر سنجی ، ویجت شبکه های اجتماعی ، ویجت چت که هر کدام از آن ها از طریق این ابزار می توانند بهترین طراحی را ایجاد نمایند طراحی سریع و جذاب که به نرخ تبدیل سایت بسیار کمک خواهد کرد . یکی قسمت های که این ابزار را برجسته می کند انعطاف پذیری و سفارشی سازی هر یک از ویجت ها براساس نوع سایت می باشد این امر باعث می شود طراحی سایت به زیبای انجام شود چرا که رنگ ، فونت و تصاویر سفارشی و هر بخش دیگری در هر ویجت کمک می کند احساسات و نام تجاری مورد نظر که قرار است در سایت برجسته به نظر بیاید به خوبی در این ویجت ها انجام شود . همچنین هر ویجت طوری طراحی شده است که می تواند پاسخ های مناسب و جذابی براساس اقدامات کاربران بر روی آن ویجت ها انجام دهد . مثلا قابلیت پاسخگوی خودکار در بسیاری از این ویجت ها باعث شده است حس زنده بودن سایت به خوبی نمایان شود وقتی کاربر فرمی را ثبت می کند ایمیل و یا اس ام اسی که حاوی تشکر و مواردی مانند این است .

 

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (188)
کد خبر: 2568


  • بهینه سازی تبدیل سایت با GetSiteControl