Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
15

چند جی کوئری های زیبا برای اطلاع رسانی در سایت

چند جی کوئری های زیبا برای اطلاع رسانی در سایت

اعلان ها روی صفحه نمایش یک سایت کاربردهای بی شماری دارند آنهای می توانند به روز رسانی ، پیام های بازاریابی و یا ارسال اطلاعات به کاربران جدید که به سایت وارد شده اند و یا در سایت ثبت نام کرده اند را اطلاع رسانی نمایند . پیام اعلان با دسکتاپ OS آغاز شده است، اما بخاطر زیبای و همچنین UX مناسبی که داشت در طراحی سایت نیز مورد استفاده قرار گرفت . ما در این پست می خواهیم چند پلاگین زیبا که رایگان و کد باز هستند را توضیح دهیم تا شما بتوانند در سایت خود از آن ها بهره ببرید . اولین پلاگین اعلان Noty می باشد ، پلاگین Noty با استفاده از مجموعه ای از انیمیشن های سفارشی و طرح های پیام زیبا می تواند گزینه مناسب برای سایت محسوب شود .


این پلاگین کنترل کاملی روی استایل ها و رنگ ها دارد و طراح می تواند آن ها را برحسب نیاز خود تغییر دهد . پلاگین دیگری که مورد علاقه طراحان سایت قرار گرفته است Notify.js می باشد که بسیار سبک است و تمامی اعلان های ضروری که یک طراح بدان نیاز دارد را فراهم می کند . در این پلاگین نیز می تواند استایل های انیمیشن و موقعیت پیام را با کمی دست کاری در کد به راحتی انجام داد این پلاگین بیشتر برای طراحی سایت های مینیمالیستی مورد استفاده قرار می گیرد . Overhang.js جی کوئری بعدی است که ویژگی های منحصر به فردی دارد . این پلاگین به صورت کشویی اعلان های سایت را به کاربران خود نشان می دهد  طراحی آن طوری انجام شده است که بسیار شبیه به یک سیستم اطلاع رسانی کشویی می باشد . این پلاگین می تواند به عنوان یک ابزار بازاریابی برای تبلیغ پیشنهادات جدید، فروش، مقالات و موارد دیگر مفید باشد اثر کشویی ظریف است و توجه کاربران را به خود جلب می نماید. ویژگی های که در این پلاگین می باشد می تواند پیام را براساس تایمر و یا کلیکی که کاربر بر روی آن می کند به صورت آهسته ناپدید نماید همچنین این افزونه سازگاری کامل با موبایل های هوشمند و تبلت ها دارد و به خوبی در آن ها نمایش داده می شود .


پلاگین آخر این پست Amaran.js می باشد این پلاگین خود را یک پلاگین اطلاع رسانی شیک و براق معرفی می کند ! این پلاگین جزء پلاگین های نوظهوری است که کمتر طراحان آن را می شناسند و برای همین تیم تولید آن در صدد می باشند تا با قرار دادن تمامی ویژگی های قبلی ذکر شده در این پلاگین طراحان را متقاعد نمایند تا در طراحی سایت از این پلاگین برای اطلاع رسانی استفاده نمایند شما می توانید تمامی این پلاگین ها را از گیت هاب دانلود و مورد استفاده قرار دهید .

تعداد امتيازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (242)
کد خبر: 2569


  • چند جی کوئری های زیبا برای اطلاع رسانی در سایت