Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
20

چند قالب زیبا برای لاگین سایت

چند قالب زیبا برای لاگین سایت

لاگین یکی از بخش های مهم در طراحی سایت می باشد که تعاملات زیادی با کاربر در دقایق آغازین ورود کاربران به سایت دارد بنابراین نقش تعیین کننده ای در جذب مخاطب ایفا می نماید ما در این پست قصد داریم چند قالب زیبا را برای لاگین که می تواند در سایت و در طراحی آن به کار برده شود نشان دهیم . اولین قالب از طراح نا آشنا خالد منی مین می باشد که توانسته است با ویژگی های CSS3 لاگین بسیار زیبای را طراحی کند . او از شکل گردی برای قالب لاگین خود بهره برده است همچنین ترکیب رنگ ها در تکست باکس و دکمه نمای زیبای را برای آن ایجاد کرده است شما می توانید سورس این قالب را در زیر مشاهده نمایید .

فرم گرادیان فرم لاگین دیگری است که همیشه مورد توجه کاربران بوده است طراح آن تایلر فرای می خواسته در این صفحه شادی و نشاط را برای کاربران از طریق گرادیان به ارمغان آورد . پس زمینه تیره و همراه با کمی روشنی در گرادیان آن را به عنوان یک الگو برای لاگین مورد توجه طراحان قرار داده است همچنین اگر کاربر بدون وارد کردن نام کاربری و یا پسورد اقدام به کلیک بر روی دکمه نماید پیغامی زیبا به صورت tooltip برای آن نشان داده می شود .

قالب بعدی دیگری که مورد توجه بسیاری از طراحان قرار گرفته است و در بخش های مختلف طراحی سایت از آن سبک استفاده می شود فرم های کاغذی می باشد شکل زیر به خوبی نشان می دهد چگونه این فرم کاغذی می تواند یک لاگین بسیار جذاب را برای سایت ایجاد نماید . ولادیمیر بندوریستوف با استفاده از HTML5 و ویژگی های منحصر به فرد CSS3 توانسته چنین فرم زیبای را خلق نماید .

یکی از مسائلی که همیشه در فرم های لاگین و ثبت نام برای برخی از کاربران مشکل ایجاد می کند رمز عبور می باشد برخی از کاربران به دلیل اینکه به سرعت اطلاعات را وارد می کنند دقیقا نمی دانند رمز عبور را درست وارد کرده اند و یا خیر همچنین به دلیل ستاره کردن هر یک از کاراکترها در فیلد رمز عبور مجبور می شوند دوباره آن را وارد نمایند از این رو طراحان در طراحی سایت به این فکر افتاده اند که در قسمت فیلد رمز عبور دکمه ای برای نمایش و مخفی کردن کاراکترهای وارد شده در این فیلد ایجاد نمایند تا کاربران به راحتی کاراکتر های وارد شده خود را چک نمایند .

لاگین شکل زیر کار خلاقانه کریستوف مولینا بوده است او به شرکت اپل و برند آن علاقه زیادی دارد ولی این کار خلاقانه می تواند برای هر برندی که شما می خواهید طراحی سایت آن را به عهده بگیرید اتفاق بیافتد این همان نکته ای است که همیشه گفته شده است در بخش های متعدد سایت بنابه بخش و قسمت آن هیچ وقت نمایش برند را برای نشان دادن آن فراموش نکنید .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (177)
کد خبر: 2573


  • چند قالب زیبا برای لاگین سایت