Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
17

را ه های که با آن نباید سایت را طراحی کرد – قسمت اول

را ه های که با آن نباید سایت را طراحی کرد – قسمت اول

ما در مقاله های قبلی خود در مورد روش ها و راهکارهای که باید در زمان طراحی سایت به آن توجه داشت پرداختیم . امروز به راه ها و روش های می پردازیم که نباید در زمان طراحی استفاده کنیم.

استفاده بیش از حد از اصطلاحات مخصوص یک صنف خاص

اینکه شما در زمان طراحی و حتی وارد کردن متن سایت از اصطلاحات مربوط به کسب و کار خود استفاده می کنید امری بدیهی است . ولی باید توجه داشته باشید لزوما مشتریان شما متخصص در آن زمینه خاص نیستند مثلا ممکن است یک مدیر شرکت باشد که در زمینه کار شما تخصص نداشته باشد ولی می خواهد از محصولات و یا خدمات شما بهره ببرد بنابراین توصیه می شود در به کاربردن اصطلاحات در متن و تصاویر سایت دقت بیشتری به کار ببرید مثلا به جای اینکه بگویید طراحی سایت با قابلیت ریسپونسیو بنویسید طراحی سایت با قابلیت نمایش در تمامی دیوایس ها و در پرانتز کلمه ریسپونسیو را به کار ببرید این باعث می شود علاوه بر اینکه اصطلاح مورد نظر خود را به کار برده اید بتوانید مفهوم عامی را برای همه کاربران تولید کرده باشید .


نداشتن محتوی تازه رها کردن سایت

این نکته در بسیاری از سایت ها دیده می شود خیلی از مشتریان دنبال یک طراحی فوق العاده می گردند و هزینه زیادی را صرف طراحی سایت خود می کنند ولی این نکته را فراموش می کنند سایتی بدون محتوای غنی برای کاربران جذابیت زیادی نخواهد داشت . بیشتر این نوع سایت ها دارای مطالب قدیمی می باشند که فقط دارای دیزاین جالبی هستند و کاربر پس از یک یا دو مراجعه به این نوع سایت ها بدلیل از دست دادن اطمینان و مطمئن شدن از اینکه سایت مطالب جدیدی را نمی گذارد دیگر به آن ها مراجعه نمی کند . توصیه موکد بنده این است حتما روزی یک مطلب مفید درباره کسب و کار خود در سایت قرار دهید تا اینگونه سایت خود را در برابر کاربران پویا نشان دهید .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (331)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2596


  • را ه های که با آن نباید سایت را طراحی کرد – قسمت اول