Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir
23

نمونه های زیبا از طراحی حرکات المان ها در سایت

نمونه های زیبا از طراحی حرکات المان ها در سایت

طراحی حرکت های المان ها امروزه یکی از جذاب ترین قسمت های می باشد که طراح برای جلب نظر کاربران از آن در طراحی سایت استفاده می کند . تقریبا می توان گفت بیشتر صفحات فرود توسط این حرکات احاطه می شود هر المان بستگی به نوع خود، تصاویر و یا متن و حتی ویدئو دارای حرکات های زیبا بدل می شود این حرکات ها بخصوص در هنگام لود شدن صفحه سایت و یا پیمایش کاربران در آن صفحه انجام می شود . برخی از شرکت های طراحی شروع به ایجاد پلتفرم های کرده اند که به طراحان اجازه می دهد در بسیاری بخش ها از پلتفرم مربوطه جهت حرکات المان ها به زیبای استفاده نماید . ما قصد داریم در این پست درباره برخی از پلتفرم های موجود که می تواند به طراحان در این زمینه کمک نماید صحبت کنیم . تصویر زیر که دارای لینک به یک سایت می باشد یکی از نمونه های بسیار زیبا در زمینه حرکت المان ها در سایت می باشد تمامی بخش ها و المان ها به نحوی زیبا هنگام پیمایش کاربر و حرکت به سمت پایین شروع به حرکت نموده و یک سایت زنده را خلق می نمایند .اگر کاربر بر روی یک دکمه با موس قرار گیرد حالت آن دکمه تغییر کرده و از یک حالت به حالت دیگری تبدیل می شود .


اولین پلتفرم Pipefy می باشد. از طراحی حرکت در بخش قهرمان وب سایت خود استفاده می کند. این یک نسخه ی نمایشی رابط کاربری محصول خود را با یک کاربر فرضی که در ارتباط با نمایش و نمایش پلت فرم نمایش داده می شود، نمایش می دهد .

 

پلتفرم دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد figma می باشد این پلتفرم ادعا می کند در تمامی مرورگرها سازگار می باشد و طراحان به راحتی می توانند بدون هیچ نگرانی از آن استفاده نمایند .

تعداد امتيازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (155)
گروه خبر: طراحی سایت
کد خبر: 2627


  • نمونه های زیبا از طراحی حرکات المان ها در سایت