Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir

(آرشیو نویسنده SuperUser Account)

18
را ه های که با آن نباید سایت را طراحی کرد – قسمت دوم
چکیده: در قسمت دوم از سری مقاله را ه های که با آن نباید سایت را طراحی کرد هستیم در این قسمت نیز با شما چند روش را بیان می کنیم. اطلاعات تماس خود را  فقط دریک صفحه خاص قرار ندهید وقتی یک کاربر وارد سایت شما می شود و محصولات و یا خدمات شما را می بیند و می خواهد شماره تماس و یا میل شما را پیدا کند تا با شما صحبت کند ولی به سختی می تواند در صفحه ای که ... ادامه »
17
را ه های که با آن نباید سایت را طراحی کرد – قسمت اول
چکیده: ما در مقاله های قبلی خود در مورد روش ها و راهکارهای که باید در زمان طراحی سایت به آن توجه داشت پرداختیم . امروز به راه ها و روش های می پردازیم که نباید در زمان طراحی استفاده کنیم. استفاده بیش از حد از اصطلاحات مخصوص یک صنف خاص اینکه شما در زمان طراحی و حتی وارد کردن متن سایت از اصطلاحات مربوط به کسب و کار خود استفاده می کنید امری بدیهی است . ولی... ادامه »
15
ساختن یک انیمیشن و یا بازی با استفاده از HTML5
چکیده: تکنولوژی وب به سمتی می رود که می توان گفت طراحان هر کاری که در تخیل آن هاست می توانند با استفاده از کتابخانه های جاوا اسکریپتی و یا استفاده از ویژگی های CSS و HTML5 آن را پیاده سازی نمایند . در گذشته تخیل یک طراح در طراحی سایت باید براساس محدودیت ها و ابزارهای محدودی که در اختیار آن ها بود انجام می گرفت گرچه طراحان در دو دهه گذشته نیز ذهن خلاقی داش... ادامه »
14
گناه های نابخشودنی در طراحی سایت – قسمت پایانی
چکیده: با قسمت پایانی از گناهای نابخشودنی طراحان سایت هستیم در این مقاله نیز به اشتباهات فاحش طراحان سایت می پردازیم پیروی از اصول طراحی گاهی اوقات طراح برای نشان دادن خلاقیت خود اصول طراحی را زیر پا می گذارد این یک ریسک بزرگ می باشد و شجاعانه ولی باید توجه داشته باشید که این خلاقیت باعث یک فاجعه در سایت شما نشود . برای مثال بیشتر کاربران لوگو را در... ادامه »
13
گناه های نابخشودنی در طراحی سایت – قسمت پنجم
چکیده: با قسمت پنجم از گناهای نابخشودنی طراحان سایت هستیم در این مقاله نیز به اشتباهات فاحش طراحان سایت می پردازیم استفاده نکردن از رنگ درست برای المان ها وقتی که شما می خواهید در سایت خود محصول ویا خدماتی را به فروش برسانید باید رنگ دکمه و یا رنگ قسمتی را که می خواهید کاربر بر روی آن کلیک نماید را برجسته نماید. بعضی از طراحان رنگ این قسمت را نادیده... ادامه »
12
گناه های نابخشودنی در طراحی سایت – قسمت چهارم
چکیده: با قسمت چهارم از گناهای نابخشودنی طراحان سایت هستیم در این مقاله نیز به اشتباهات فاحش طراحان سایت می پردازیم طول خط نامناسب اشتباه دیگری که بعضی از طراحان سایت در هنگام طراحی سایت با آن دست به گریبان هستند طول خط نامناسب و یا ناهماهنگ در صفحه می باشد . اما استاندارد طول خط چقدر است؟ موسسه Baymard در مقاله ای  تعداد 50 تا 60 کاراکتر در ه... ادامه »
11
گناه های نابخشودنی در طراحی سایت – قسمت سوم
چکیده: با قسمت سوم از گناهای نابخشودنی طراحان سایت هستیم در این مقاله نیز به اشتباهات فاحش طراحان سایت می پردازیم ارتفاع خط نامناسب برای متن ارتفاع خط قسمتی است که اغب در طراحی سایت نادیده گرفته می شود ، بسیاری از طراحان سایت توجه زیادی به ارتفاع خط نمی کنند همین موضوع باعث می شود پس از اتمام کار طراحی ، آن چیزی که پیش بینی کرده اند صورت نگیرد . در واقع... ادامه »
10
گناه های نابخشودنی در طراحی سایت – قسمت دوم
چکیده: با قسمت دوم از گناهای نابخشودنی طراحان سایت هستیم در این مقاله نیز به اشتباهات فاحش طراحان سایت می پردازیم استفاده از بک گراند های اشتباه در متن حتما شما با سایت های روبرو شده اید که دارای بک گراند به همراه متن روی آن می باشند این طراحی امروزه بسیار رایج شده است و برای مخاطب نیز جذاب است اما چیزی که ممکن است باعث خرابی و اشتباه طراحان سایت شد... ادامه »
09
گناه های نابخشودنی در طراحی سایت – قسمت اول
چکیده: زمانی که شما در حال طراحی یک سایت هستید ممکن است اشتباهاتی را در زمان طراحی انجام دهید ولی بعضی از اشتباهات گناه نابخشودنی طراح سایت می باشد ما بعضی از این اشتباهات را که منجر به فاجعه در سایت می شود را بررسی می کنیم. استفاده از فونت ریز اولین اشتباه طراح سایت می تواند استفاده از فونت ریز در طراحی سایت باشد . این کار مستقیما روی اعصاب کاربران تاث... ادامه »
08
تب های زیبا برای دیزاین سایت
چکیده: امروزه کمتر طراحی وجود دارد که در زمان طراحی سایت از تب استفاده نکند شاید بخاطر این منظور این ابزار در هنگام دیزاین یک سایت پرکاربرد شده است که می توان در یک قسمت کوچک از سایت مقدار بزرگ و البته با دسته بندی مورد نظر آن سایت را با افکت های زیبا و خیره کننده طراحی کرد . ما امروز برای شما چند تب زیبا که با css و جاوا اسکریپت آمیخته شده است را  ق... ادامه »
صفحه 1 از 243ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها