Menu
97 35 94 66  info@samiaco.ir

طراحی سایت

09
تولتیپ های رایگان برای طراحی سایت
چکیده: افزودن یک راهنمای ساده به صفحات همیشه به کاربران سایت کمک می کند تا مسیر درست را بپیمایند و با کمترین کلیک به اهداف خود نزدیک شوند یکی از این نوع راهنمای ها تول تیپ (ToolTip) می باشد که بسیار ساده و رو به مخاطب خود کمک می نماید شمار این نوع سبک از طراحی سایت ها برای راهنمای رو به افزایش می باشد ما در این پست برخی از تول تیپ های رایج در سال 2017 را ... ادامه »
08
انواع سایت های که می توانند از CDN بهره مند شوند
چکیده: هر روز سایت های بیشماری در جهان طراحی و ایجاد می شوند بسیاری از آن ها به امید کسب و کار بهتر برای برندهای شرکت و یا شخصی طراحی می شوند اما به طور کلی یک طراحی سایت باید شامل فاکتورهای زیر جهت رقابت با سایت های دیگر و جذب مشتری بیشتر باشد : 1. طراحی کاربر پسند  2. محتوای بزرگ  3. عملکرد بالا . این فاکتورها به قدری مهم می باشند که از دست رف... ادامه »
07
لوگو های باور نکردنی ساخته شده با CSS، JS و SVG
چکیده: یکی از تحولاتی که تکنولوژی وب بخصوص پلتفرم های جدید جاوا اسکریپت و کتابخانه های آن آورده است طراحی و ایجاد لوگو می باشد چرا که مهمترین بخش برای برند سازی در طراحی سایت همین قسمت است . CSS توانسته است با استفاده از کتابخانه ها و فریم ورک های جاوا اسکریپت و SVG لوگوهای بارورنکردنی و جذابی را طراحی کند که در ذهن مخاطب خود حک شود و دیگر از بین نرود ما ... ادامه »
06
نحوه استفاده از سلسله مراتب بصری در طراحی سایت
چکیده: سلسله مراتب بصری یکی از مهم ترین فاکتورهای طراحی سایت می باشد که باید تمامی طراحان در طرح خود مورد توجه قرار دهند چرا که یکی از اصول کلیدی در یک سایت برای رسیدن به اهداف سایت است . نظریه های زیادی در مورد سلسه مراتب بصری وجود دارد این بسیار مهم است که طراحان مطالعات زیادی راجب این موضوع و چگونگی کار کردن آن انجام دهند تا بتوانند این موضوع را به خوب... ادامه »
06
نحوه تعامل بین بازاریابان و طراحان در طراحی سایت
چکیده: بسیاری از اشکالاتی که در یک طراحی ایجاد می شود از نبود یک زبان مشترک بین مشتری و یا بازاریاب با تیم طراحی می باشد زمانی که این اشکال پدیدار شود طراح مجبور است طرح های متعددی را در زمان های طولانی ایجاد نماید تا با طراحی متعدد به یک زبان مشترک با بازاریاب ها و یا مشتریان خود برسد که نتیجه آن هزینه زیاد و زمان طولانی می باشد . این کار شاید به دلیل آش... ادامه »
05
نمونه های زیبا از طراحی کد مدیا پلیر در سایت
چکیده: با ظهور تکنولوژی های جدید مانند HTML5 و CSS3 و بالا رفتن سرعت اینترنت در جهان بسیار از طراحان استفاده از مدیا پلیر را در طراحی سایت ضروری و باعث جذابیت آن می دانند . همچنین نباید دیگر به مدیا پلیر های قدیمی که حداقل امکانات را در سایت ها فقط برای پخش صدا و یا تصویر داشتند اکتفا کرد بلکه باید طراحی مدیا پلیر مد نظر گرفته شود بخصوص در این زمان که سای... ادامه »
05
نکاتی در مورد بالا بردن کارایی در طراحی سایت
چکیده: بسیاری از طراحان به خوبی می دانند کارایی و سرعت انجام درخواست ها از سایت یکی از معیارهای مهم برای کارآمدی یک سایت می باشد همین امر باعث شده است که نکات بسیار زیادی را در طراحی سایت به خوبی یاد گرفته و از آن ها در طرح خود استفاده نمایند عوامل متعددی در کارایی و پاسخ مناسب درخواست های کاربران وجود دارد عواملی مانند قدرت سرور ، نوع پلتفرم مورد استفاده... ادامه »
04
عوامل کارایی در طراحی سایت و روش های بهبود آن
چکیده: من یک طرفدار بهبود کارایی در زمان کار می باشم این حس به من کمک می کند تا روز کاری خودم را با احساس بهتری انجام دهم و طراحی که انجام می دهم موفقیت آمیز باشد چرا که باعث می شود در جزوئیات کارهای خودم غرق شده و هر قسمت را حتی جزیی به خوبی بررسی نمایم . اما چه چیزی باعث بهبود کارایی یک طراح هنگام طراحی سایت و یا طراحی اپلیکیشن می شود ؟ باید دانست که ای... ادامه »
04
کتابخانه های غنی برای طراحی در سایت
چکیده: در واپسین ساعات سال 2017 می خواهیم کتابخانه های از CSS که مورد توجه طراحان در طراحی سایت بوده اند را مرور کرده و مزایات آن را بیان نماییم چرا که دانستن آن ها و استفاده از هر کدام می تواند سرعت طراحی ما را بالا برده و طراحی ما را جذاب تر نماید . در این بخش ابتدا کتابخانه های که با استفاده از FlexBox برای طراحی انواع قاب های استفاده می شود را توضیح م... ادامه »
03
ابزار بهینه سازی تصویر و نکاتی برای مدیران سایت ها
چکیده: بهینه سازی تصاویر مناسب برای بالا بردن سرعت سایت ها لازم و ضروری می باشد همیشه تصاویر در بالا آمدن سایت تاثیر موثری داشته اند این تاثیر می تواند منفی و یا مثبت باشد همچنین موتورهای جستجو برای بهینه سازی تصاویر در سایت ها امتیازهای در نظر می گیرند که به سئو سایت ارتباط مستقیم خواهد داشت بنابراین اهمیت بهینه سازی تصاویر امروزه بسیار مهم و جدی می باشد... ادامه »
صفحه 10 از 73ابتدا   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   انتها